Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek, ha kiderülne,...

Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy már csak 1 hónapotok van hátra?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy tünetmentes, ámde halálos betegséget kaptatok el, ami miatt 1 hónapotok van hátra, az viszont olyan, mint a betegség előtt volt az életetek.
2016. máj. 29. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%

Természetesen mint mindenki én is eladnám mindenemet amim van és elszórakoznám pl.: sky diving, random csajoknál mindenféle őrült bepróbálkozás haverokkal, rávenni 4-est hogy szervezzen már egy partit a "csajaival" és rávenni hogy meghívjon :DD, elmenni és enni minden jó különleges kaját, építtetni egy 20m magas sírt magamnak és venni rá hangszórókat meg leflektort meg nagy betűkkel ráíratni a nevemet meg jó zenét nyomatni belőle (lenne értelme temetőbe menni :D) stb.


egyébként te mit tennél? :)

F/17 (Megj.: teljesen normális vagyok)

2016. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Kimennék a barátomhoz dubajba, és vásárolnék meg jókat ennék és szexelnék 1 hónapon keresztül.
2016. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Blade Bone ***** válasza:
Megszomorodnék. :( De mivel túl sok azaz egy hónap, így biztos átlendülnék a szomorúságon és igyekeznék valami hasznosat csinálni. A kutyusaimat felkészíteném arra, hogy hamarosan nem leszek. Beszélnék egy-két olyan barátommal, akikkel csak neten tartjuk a kapcsolatot és ezután csendben megvárnám a sorsom. Nem buliznék szerintem, meg semmi, mert lehet még megismernék olyan embereket, akiknek nem kellene pár nap erejére belefolyni az életükbe.
2016. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megszoroznám annyi hónappal amennyit élni szeretnék anélkül,hogy elfekvőben kéne tölteni az időt.

Vasakaratú ember lévén biztos vagyok abban,az orvosok is sokszor jósolgatnak.

2016. máj. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
Leredukálódna a bakancslistám teljesítési ideje 1 hónapra. Sajnos vannak olyan tételek, amik az 1 hónapos limitbe nem férnének bele...
2016. máj. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudatnám a szeretteimmel, hogy szeretem őket, hogy mennyire hálás vagyok nekik mindenért, minden percet velük töltenék, igyekeznék boldog lenni. Elmennék arra a helyre, ahol felnőttem, oda ahol a családdal nyaraltunk minden évben.
2016. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!