Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha össze jönnétek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha össze jönnétek 1 fiúval és nem sokall rá kiderülne hogy súlyosan beteg és pár éve/hónapja van már csak hátra akkor kitartanátok mellette vagy elhagynátok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 20:53
 1/5 anonim válasza:
Kitartanék mellette, pláne ha még szeretem is.
2011. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha szeretem,akkor egyértelműen kitartok mellette.

de ezzel szerintem mindenki igyvan,mert ha valakit TÉNYLEG szeretünk akkor azt nem hagyjuk cserben soha

2011. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akit szeretek, azt nem hagyom el.
2011. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Hát most biztos le fogtok pontozni, de én ott hagynám. Nem azért mert súlyos beteg, hanem inkább menteném magamat/magunkat a későbbi traumától stb...Élvezze ki azt a kis időt, ami van neki, lehet lennének olyan dolgai, amiket egy barátnő mellett nem tudna megtenni stb...magamat pedig egy kicsit megóvnám a lelki traumáktól, mivel elég ragaszkodó típus vagyok és nehezen lépek túl dolgokon, előbb hagynám, így nem hirtelen következik, majd be a hiánya, hanem szépen fokozatosan probálom megemészteni...
2011. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kitartanék mellette. Nem hagynám magára, hiszen ugye elvileg szeretem.
2011. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!