Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez érdekember, vagy csak...

Ez érdekember, vagy csak irigy? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy ember aki tizenegynéhány éve barátnak mondja magát. Persze az elején amikor egy helyen dolgoztunk, Volt olyan kirohanása, amiől azt gondoltam, hogy kétszínű, de aztán elszaladt jó pár év.

Mindig középvezetőként dolgoztam cégeknél, így volt módom 1-2-szer alkalomadtán segíteni.(munkahelyre ajánlani, pontosabban neki ajánlani, hová menjen, mert épp keresenek)

Aztán jött az hogy kalandvágyból, tanulni akarásból elmentem messzifölre, nem vezetői pozícóba (erről lemondtam). Aztán úgy alakult hogy az ottani emberek mentalitása bejött és ottragadtam. Persze időközben sikerült feljebb menni, megint hasonló pozícióba.


Közben ugye amennyire az idő engedi(sajnos leginkább sehogy, vagy csak a hírfalra rá tudok nézni), a régi ismerősökkel facebbokon kapcsolatban vagyunk. És itt kezdődik a probléma, mert volt egy tipikus mostani politikába menő kép megosztva, ami kicsit szólva kamu. Sok minden igaz, de ez pont kamu volt, és én megjegyeztem, jóindulatúan, hogy aki ezt kitalálta, az kamuzik.


Persze a válasz az volt hogy márpedig milyen rossz magyarországon a helyzet és én ne mondjam meg messziröl hogy mi van. Holott én ezt nem vontam kétségbe. Kb. mint akinek elmentek otthonról, elkezdte csak a magáét fújni, hogy mit akarja olyan megmondani a frankót aki nem magyarországra adózik, és kb. úgy mint egy igazi troll egy fórumon, csak nyomja a saját hülyeségét, meg hogy magas lóról beszélek, meg kioktatok, stb.

Elgondolkodtam hogy most ezzel mit kezdjek? Megsértődjek? Töröljem? Gondoltam adok esélyt, késöbb higgadtan beszélünk. Csak nyomta a hülyeséget tovább, majd megsórolta a törlést, mert megtette.


Most ez irigység, kétszínűség, vagy csak elkeseredettség? (az utóbbit kétlem mert elkeseredettségben nem rúgok régi "barátokba".)



2015. aug. 18. 15:56
 1/8 A kérdező kommentje:
*megspórolta a törlést
2015. aug. 18. 15:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg irigy. Nem értem mért foglalkoztat, örülj, hogy megszabadultál egy ilyen "baráttól".
2015. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem barát, aki ilyen miatt töröl, az nem az. Ne foglalkozz vele.
2015. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő csak egy érdek barát volt, hidd el találsz nála jobbat, ne is foglalkozz vele !
2015. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem is eszik rendesen, azért van begajdulva.
2015. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is így gondolom, bár nem jellemző hogy valakit csak több mint 10 év után ismerek ki.


Arra is gondoltam, hogy beteg az ember, mert a legelején ha a közös főnökünk nem fogadta el az ötletét, vagy volt ellene normális érve, és normálisan közölte, akkor azt személyes támadásként élte meg.

2015. aug. 18. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak egy random troll. Ezer és egy ilyet találhatsz akár ezen az oldalon is, csak meg kell nézni pár kérdést.

Valaki kiír egy kérdést, esetleg ír egy választ, megérkezik a troll, elkezdi írni a saját hlyeségeit, de olyanokat, amik semmilyen módon nem kapcsolódnak ahhoz, amire ő reagált. Korábban azt hittem, hogy nem tudnak szöveget értelmezni, de szerintem csak egy hely kell nekik, ahol kiadhatják magukból a feszültséget.

Pontosan ilyen lehet a te trollod is.

2015. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, de eddig csak ismeretlen trobba botlottam, ismerösök közt még nem volt.
2015. aug. 20. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!