Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bika nőket önzetleneknek...

A Bika nőket önzetleneknek vagy inkább érdekembereknek, kihasználósaknak ismertétek meg? Miket tapasztaltatok még velük kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Totális érdekemberek, hazudnak, lopnak, csalnak gátlástalanul, ha nem figyelsz oda, a pénztárcádat is ellopják.


Bika nővel szemben én alapból pofonnal indítok...

2015. júl. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én bika ismerősöm egy határozottan az élvezeteknek élő ember, és nem igazán foglalkozik a jövőjével, tervei vannak, de mindig új hóbortokba kezd, mindig valami új kalandot keres, ás igazából irányítani nem nagyon tudja sajnos az életét. Kihasználósnak nem mondanám, inkább önzetlen, de nem mondhatnám, hogy nem tesz dolgokat érdekből. Sokszor azt gondolja, hogy körülötte forog a világ, ő van a középpontban. Eléggé kiszámíthatatlan, mert a szavai is olyan jelentőséggel bírnak, mint amilyen a lelkesedése az új dolgok iránt - először nagy, utána egyre kisebb... ezért is elég nehéz komolyan venni bármilyen elhatározását, mert sok mindenbe belekezd, de aztán nem lesz belőle semmi. Általában úgy próbálja befolyásolni az eseményeket, amik számára kedvezőek, hogy arról próbálja meggyőzni a másik embert, hogy az ő számára ez miért lenne jó, és az észre sem veszi, hogy befolyásolják.

Egyébként ezek csak a rossz tulajdonságok voltak, de tudok jót is mondani. Alapvetően nagyon elragadó személyisége van, barátságos és közvetlen, a kisugárzása elég pozitív, én fel szoktam töltődni a társaságában. Sok mindenről el lehet vele beszélgetni, kikapcsolódni. Mint az előbb is leírtam, főleg az aktuális érzelmei vezérlik, az új ötletek motiválják, ezért nem lehet unatkozni mellette, mert sok mindenben benne van, szereti a veszélyt, az izgalmat. Szerintem akkor lehet jó kapcsolatot kialakítani vele, hogyha fenn tudod tartani az érdeklődését, és mindig tudsz valami újat mutatni neki, új élményeket szerezni neki. Akkor biztos jól fogod magad érezni vele!

2015. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és az igaz sajnos, hogy a hazudozásban nem éppen az utolsó, főleg azért hazudik, hogy magát jobb színben tüntesse fel. Simán képes kedves mosollyal az arcán a szemedbe hazudni.
2015. júl. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Az en bika ismerosom (anyum) a legonzetlenebb a vilagon. Ellenben a hozza kozel allo (csillagjegy szerinti sorrendben) Rakok a leggonoszabb legonzobb nok.
2015. júl. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es hozzászóló tökéletesen leírta egy régi barátnömet. Érdekember, úgy hazudik és irányít másokat hogy észre se veszik. Évekig barátnök voltunk, de mikor találkoztunk egy megbeszélt idöben, már gyomorgörcsöm volt, mert mindig valami újat kellett kitalálnom, programot vagy bármit, mert különben egész nap hallgathattam és nézhettem a pofavágásait, hogy milyen unalmas vagyok. De amúgy nagyon kedves és mosolygós az idegenekkel, segítökész meg minden. Csak aki ismeri és ott áll mellette, miközben teszi a szépet valakinek, az tudja, hogy csak álszentkedik, színészkedik.
2015. júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Önzetlenek nagyon az biztos,viszont kamuzni hazudozni azt valóban nagyon szeretnek.
2015. júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dharma9 válasza:

Nekem is volt bika barátnőm, egy évi kapcsolat után ki is data a foga fehérjét...úgy nyitott, hogy minden hónapba adjak már az ő családi kasszájába 20000 Ft.-t!

Nem laktunk együtt!!!!😌

2015. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Ne haragudjon meg egy Bika nő sem, de én személy szerint ki nem állhatom őket! Legalábbis a legtöbbet nem. Nem tudom számít-e valamit, de Kos vagyok.

Számomra ez a 2 dolog a legidegesítőbb bennük: a renkívüli akaratosságuk és a túlzásba vitt ragaszkodás valamihez vagy valakihez.

Természetesen nem véletlenül gondolom ezt, vannak tapasztalataim. Nem szeretném ide leírni őket, mert akkor ez egy elég hosszú hozzászólás lenne...

A lényeg az, hogy én nem bírom őket. Nem mindig, de legtöbbször úgy érzem, hogy igazi érdekemberek. Nagyon sokat számít nekik az anyagi háttér, divatos, márkás cuccok, jó autó, fullos ház stb. És folyton csak ezekről tudnak beszélni! "Nézd már annak milyen autója van, bár nekem is ilyen lenne!" vagy "Úristen de csini a szoknyád, hol vetted? És mennyibe került?"

És kihasználósnak is tartom őket! Egy Bika lány ismerősömnek tetszett egy srác. Annak a srácnak a húga ezzel a Bika csajjal járt egy osztályba. A Bika lány elkezdett barátkozni a srác húgával, hogy így kezülebb kerülhessen a fiúhoz. És sikerült is neki, együtt vannak a fiúval. De miután összejöttek a fiú húgát elhanyagolta és nem kellett sok hogy a mások is rájöjjenek, hogy csak kihasználta a csajt, hogy közelebb kerüljön a fiúhoz. A fiú húga is rájött természetesen, azóta nem beszélnek és még a Bika csaj hordja fent az orrát és játssza a sértődöttet.

Talán csak egy pozitív tulajdonságot látok bennük: hogy az ételekből tényleg tudják, hogy mi a finom. Ismernek minden jó éttermet!

2015. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én bika no vagyok, de ha valami rohadtul nem érdekel, az a gazdagság es a márkás cuccok. A férjemmel albérletben élünk, az autónk 14 éves, es folyton meg akar halni. Az akaratom erős es a véleményemet nem fejtem véka ala. Szeretnek jo minőségű ruhákat, de jelenleg inkább félre teszem a pénzt, hogy legyen miből fizetni a szülést.

Volt egy kos párom, akiről (a jók mellett) sok rosszat mondhatnek, de utálom az altalanositast. Nem a csillagjegyuk alapján ítélem meg az embereket.

2015. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!