Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nehéz elhinni,...

Miért olyan nehéz elhinni, hogy nincs semmi alapja annak amit mondanak?

Figyelt kérdés

Itt most arról van szó, ha az ember háta mögött mondanak, kibeszélik, viccet csinálnak belőle, sokszor általánositó sablonnal, olyan dologgal ami nem igaz, aminek nincs alapja, Olyan nehéz ezt magamba elhinnem, s foglalkozok azzal hogy ki mit mond és valahogy mindig sz.rul esik. pedig nem is igaz, de elhiszem,

de nem tudom.. hogy higgyem el ezt magamról ? hogy ne halljam meg ? mit fejlesszek ki magamba ?


2016. máj. 31. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen mások véleménye!

Te tudod,hogy mi az igazság. És aki hisz neked, az az igaz barát.

2016. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt önbecsülésnek hívják amit hiányolsz magadban.
2016. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
=önelfogadás ? ha elfogadom, szeretem magam aláább hagy ez az érzés ?
2016. máj. 31. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, de ez nem úgy történik, hogy majd holnap ha felébredtem akkor elfogadom magam. Egyrészt biztosnak kell lenned abban, hogy ha pl. azon nevetnek, hogy kék a szemed, akkor neked nem is kék, hanem barna (tudom, hülye példa, de direkt nem más tulajdonságot választottam). Ezt a magabiztosságot magadnak kell kifejleszteni. Rengeteg személyiségfejlesztő könyv van. Amit leginkább ajánlok Louise L. Hayes-től az éld az életed. Ha megcsinálod a tükrös gyakorlatot azzal igen sok változást hozhatsz az életedbe.

A neten is sok videó, cikk, tanfolyam ajánlás van. Amit még ajánlok az a "kopogtatásos módszer" keress rá neten. Kissé viccesnek tűnik, de a lényeg, hogy működik.

2016. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!