Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha huzamosabb ideig stressz...

Ha huzamosabb ideig stressz alá helyeznek titeket oda szoktatok b**ni instant valakinek? 23/f

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé furcsa lelki állapotokban voltam. Alaból is elég türelmetlen ember vagyok sajnos, és ez zavar is, és elég hirtelen szoktam megoldani helyzeteket vagy csak úgy spontán hagyni mindent a p**ba. És az utóbbi időben kicsit felgyült bennem a stressz (de 3 havonta valahogy ez megtörténik) alap helyzetben teljesen nyugodt ember vagyok mindenkivel értelmesen tudok beszélgetni (már ,ha van kedvem). Na de a lényeg az, hogy pl múltkor is elmentem szórakozni egy helyre , és amikor jöttem haza valamit mutogatott egy csávó, és csak úgy hirtelen mintha a gyomromból jönne ki a harag egyszer csak megindultam aztán leb**tam neki egy akkorát (lehet, hogy okom sem volt rá) hogy majnem eltört az orra meg elájult. A másik eset szintén tartok egy szórakozó helyre kevés alacsony alkoholos befolyás alatt, és látom hogy cseszegetnek egy gyereket 3 an egyszer csak oda pattanok (még én se tudom miért) , és már csapom is a gyerekeket erre emlékszem..szóval ilyen dolgok :/ egyébként nem vagyok alkolista mielőtt ez lenne a magyarázat 1 hónapban max 1-2 szer szoktam elmenni szórakozni valahova aztán kb ennyi. De tényleg nem értem miért van ez velem csak úgy istant elcsattan az agyam néha a p*ba viszont utánna teljesen jól érzem magam:D szóval a kérdés az ,hogy más is volt így , és mi volt a saját belső problémája ami miatt ezt csinálta??
2016. jún. 1. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen embert.😃 Hogy mièrt csinálja? Nem tudom, 3n letudtam annyiban. ,hogy hirtelen haragú, ès n tudja kezelni ezeket a helyzeteket .

Volt mr hogy saját magában is tett kárt.+ Bevert az oszlopnak, a bütyke felcsúszott másfèl centit.

2016. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem csinálok ilyet, mert van önkontrollom. Szerintem próbáld fejleszteni a dolgot, mert lehet, hogy nagyobbat kapsz vissza egy ilyen esetnél.
2016. jún. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!