Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miört van hogy a tudatlanok...

Miört van hogy a tudatlanok nézik hülyének azt aki ójat mond nekik?

Figyelt kérdés

Pl. öreg lakatos Józsi mondja hogy milyen gyíkarc a főmérnök az Ikrusnál, mert milyen vékony virsli TV-tartót tervezett a távolsági buszra, és az aztán sz...-t sem ér, mert ő aztán tudja, mert 20 éve 30x30-as harmatával csinálta.

Mert a mérnök ugye az irodájában azért van hogy hülye legyen és nem tanult hajlító igénybevételről, meg anyagfáradásról...


De jártam már én is így, és nem kimondottan iskolázatlan, mérnök embertől kaptam meg:

Meséltem hogy

-Felszálltam a 38-as villamosra, mert a 28-ast lekéstem. Hátha beelőzi. (tudni kell hogy szétvált egy ponton az útjuk, 2 párhozamos utcára, és a végén találkoztak egy megálló erejéig, és onnantól nekem vagy 28-as vagy gyaloglok 1 km-t.

-Hahaha mekkora marha vagy, hogy tudna már villamos előzni.


Az oké hogy esetleg másfelől jött, nem pesti, én sem vagyok az, de nincs helyismerete akkor minek néz mást teljesen hülyének?


Jellemző ez a nyugati társadalmakban is, vagy inkább csak ránk jellemző?



2016. jún. 2. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ójat???


Ez 18+ os

2016. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

újat, elgépeltem.:)


Miért 18?

2016. jún. 2. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert azt hitte, hogy "olyat" akartál írni :D

Akkor tényleg az lenne

2016. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!