Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek atneznek rajtam....

Az emberek atneznek rajtam. Sehol nincs szavam. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szoval.Kb mindenki atnez rajtam mert nem vagyok egy nagyszaju barom aki mindenkit kioktat.Mit csinaljak,hogy kicsit tobb szavam legyen?Pl. az osztalyban csak en meg 2 lany nem vagyunk bentlakasban,atneznek rajtunk.Mit csinaljak,hogy bar egy keves szavam legyen?

Barataim ugyanugy,masfel eve koltoztunk,nincsenek is igazan kozeli barataim.Amig felmentem hozzajuk szunetben az osztalyba stb addig oke,azota megszakadt a kapcsolatunk.Mit csinaljak?Nem akarok teljesen elvesziteni mindenkit,mrg ha lathatolag el is kellene dobjak mindenkit,mivel egyiranyu kapcsolatokat hajkuraszok..


2016. jún. 2. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szereti a "nagyszájú barmokat" :)

Légy önmagad és majd magadhoz vonzod a hozzád illő barátokat/ismerősöket

2016. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, ugyanez volt a problémája, hogy nem vették komolyan.

Pedig nagyon kedves, életvidám lány, csak a környezete olyan, hogy kikezdik folyton, és ezért akart erősödni.

Hát sikerült is neki, de emiatt megromlott vele a kapcsolatom, mert nagyon megváltozott.

Végül elköltözött, és kb olyan lett, mint volt régen.


Van, hogy a környezetünk nagyon lehúz minket, főleg ha irigy, motiválatlan, buta, de büszke emberekkel vagyunk körülvéve.

2016. jún. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pelgrim ***** válasza:
Legyél te a legfontosabb magadnak, sokkal fontosabb mint mások véleménye, ne törődj azokkal. Vedd tudomásul, hogy te nem véletlenül vagy a világon, belőled csak ez az egyetlen van. És azt, hogy neked egy fontos feladatod van melynek kivitelezését azzal kell kezdened, hogy helyes önismeretre, helyes öntudatra, helyes önbizalomra (nem elbizakodásra !) teszel szert. Ha ez sikerült akkor nem fognak tovább átnézni rajtad.
2016. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!