Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elsősorban nők válaszat várom...

Elsősorban nők válaszat várom de bárki válaszolhat. Mit éreznétek ha megtudnátok, hogy a volt párotok meghalt, ráadásul ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmel történt meg ez.

2 éve megismert egy srácot akivel összejött.Nagy szerelem volt köztük,a srác macis alkat volt ami más esetben kizáró lett volna baratnőm számára de ezt a srácot nagyon szerette.

1,5 évig együtt voltak,de barátnőm egyik volt szerelmével újra találkozott és fellángolt valami újra.Ekkor szakitott ezzel a srácal.

(Azóta ezzel a régi/újal is,mert megcsalta barátnőmet)

Na szóval 2 napja elmentünk egy kávézóba ahol végre tarthattunk egy csajos délutánt beszélgettünk stb...

Ahogy ott ültünk találkozott egy srácal aki a volt párja barátja volt(akivel 1,5 évig együtt voltak).Beszélgettek,"hogy vagy,mi a helyzet,egyetem stb".Majd barátnőm rákérdezett,hogy a régi párjával mi a helyzet,hogy van?

A srác akkor mondta el ,hogy 1 hónapja meghalt.Mindketten lefagytunk....

Elmondta,hogy a srác mikor megtudta,hogy beteg nem mondta el azonnal barátnőmnek.Nem tudta,hogy mondhatná el.(Rá 1 hétre szakitott vele barátnőm)

Végül azért nem mondta el mikor szakitott vele a barátnőm mert nem akarta ,hogy sajnálatból esetleg vele maradjon.

Barátnőm most nagyon ki van akadva,hogy akkor szakitott vele egy másik srácért amikor a legnagyobb szüksége lett volna rá a párjának.

Most büntudata van e miatt és nem érti,hogy miért nem szólt a betegségről neki.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Illetve nekem mit ajánlanátok,mit tehetnék,hogy barátnőmnek könyebb legyen?

23/l

Bocsi,hogy hosszú lett.


2016. ápr. 4. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlen helyzet, de ha nem tudnék egy ilyen kimenetelű betegségről, mert nem mondták el, amiatt nem lehet bűntudatom, a barátnődnek se legyen. Erről ő nem tehetett, a srác döntött így, nyilván így látta legjobbnak. Nem minden betegség egyértelműen látható, a srácé is lehetett ilyen, és nyilván minél kevesebb embernek akart fájdalmat okozni. Úgy lehetett vele, hogy a barátnőd élje az életét, és ne ragadjon le olyan ember mellett, akinek már csak rövid ideje van hátra.


Ha én lennék a lány helyében, nyilván részvétet nyilvánítanék, nagyon mást tenni nem tudok, de élném tovább az életem, az elhunyt exem is ezt akarná.

2016. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek szerintem is. Bár nem látunk bele, de azért úgy jön le, hogy rendes dolog volt ez a sráctól, azt akarta valószínűleg, hogy boldogan éljen a barátnőd. Tehát tegye ezt :)
2016. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz téma, de megnyugtatnám a barátnőt, hogy nem tudott róla, nem tehet róla.
2016. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Húú ez tényleg eléggé kemény helyzet.De barátnőd nem tudhatta.Szóval emiatt ne legyen bűntudata.


Nem tud mást tenni,mint élni az életét.


Srác meg csak jót akart azzal,hogy nem mondta el. Valóban elképzelhető,hogy barátnőd vele maradt volna ha megtudja,de sajnálatból. Ami senkinek sem jó ugye.


Sajnos nehéz,de ezen túl kell lépni.

2016. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Semmit, egy ilyen nő aki dobálja a hapikat rokkanjon is bele szépen. Nincs mit
2016. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!