Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek újra népszerű?

Hogy legyek újra népszerű?

Figyelt kérdés

Pár hete iskolát kellett váltanom különböző okok miatt, és a régi sulimban én voltam az egész évfolyamon illetve osztályban is a legnépszerűbb lány, pl.: azért mert egyedi stílusom van, kedves vagyok, sok barátom van, a barátom is népszerű, nagyszájú vagyok, ... És hát van bennem valami nem is tudom milyen tulajdonság, és itt nem vagyok abszolút népszerű..átlagos lány vagyok itt, és én nem ezt szoktam meg..nem ismernek, nem vesznek körül az emberek szünetben, ebédkor, és ez olyan rossz..:(

16/L



2016. jún. 4. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D Nem körülötted forog a világ,nem szeretem az nagypofájú csajokat akiknek feltünési viszketegsége van jajj bocs "egyedi". Szerintem szállj lea földre és ne népszerű akarj lenni a kis nyomoronc közösségedben,hanem értékes okos jószívű normális,szolid csaj aki nem attól veri a mellét hogy hányan nyalják a popóját.
2016. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
100%
Szívás... Kiestél a pixisből és nem veszi be a májad. Ha elég ügyes vagy visszatornázod magad. Ha nem... Nos akkor maradsz az a középszerű lány, akinek tartanak.
2016. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ne sajnáltatni magad! Iskolát váltottál? No problemo! Mutasd meg,milyen is vagy valójában,s ügyelj arra,hogy ne légy erőltetett. Hallgasd meg őket,ne pletykálkodj,ne szakítsd félbe a mondandójukat. Légy humoros,kedves mindenkivel,ismerkedj össze az osztályoddal,tervezzetek közös programokat. Viszont ne nyomulj rájuk! Fontos,hogy ismerkedj,de ne legyél túl rámenős,mert a végén elkönyvelnek "az új lány,aki nem tud beilleszkedni" szrepbe,és még rosszabb lesz. Add önmagad,ez is fontos. Egyébként,mit jelent nálad a nagyszájúság? Pletykás vagy,vagy sokat dumálsz,be nem áll a szád?
2016. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd még pár év, és rájössz hogy a népszerűséged semmit nem ér. Mikor a bajban egyedül állsz majd. Mert lehet még a népszerűséged növeli az önbizalmad, de majd mikor ez eltűnik véglegesen akkor fogsz igazán sírni.
2016. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Inessential ***** válasza:
Milyen okok miatt?
2016. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mégis ki az a lúzer, aki a félév közepén vált iskolát? te sem lehetsz szent... :D
2016. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt a 3., 4. valaszolonak..:) a nyagszajusag nalam azt jelenti, hogy sokat dumalok, es poenkodok:D

Es ezzel az iskola valtassal kapcsolatban; el kellett koltoznunk, mert apa itt talalt munkat.

2016. jún. 4. 23:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyszajusag* :P
2016. jún. 4. 23:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég cinkes, hogy azt akarod, hogy körülötted forogjon minden és téged ugráljanak körbe.
2016. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!