Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a jóképű,...

Mi a véleményetek a jóképű, gazdag, intelligens, népszerű fiúkról?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiúról, akinek nagyon helyes arca van, sok lánynak bejön, gazdag családból származik, van sok házuk, nyaralójuk lakásuk, rengeteget utazik, síel, nyaral, élvezi az életet. Emellett rendkívül intelligens, jó humora van, kiválóak a tanulmányi eredményei. Népszerű, laza, vagány, mindenkivel jó fej, bárkivel tud beszélgetni komolyan, bárkivel tud hülyéskedni viccesen. Nyugodt, kiegyensúlyozott típus, szinte mindig jól érzi magát.

Mi a véleményetek egy ilyen emberről? Szívesen barátkoznátok vele? Vagy utálnátok? Netán irigykednétek rá?



2016. ápr. 18. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs elszállva magától, akkor nagyon is szívesen barátkoznék vele. Kár, hogy a környezetemben nincs tudomásom ilyesvalakiről :D
2016. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Öröm és mámor. :)

Te biztos boldog ember vagy akkor már igy is! Vagy mégis hiányzik valami?

2016. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, csak kíváncsi vagyok, az embereknek úgy általában mi a véleménye az ilyen személyekről. (Ez csak egy szociológiai tanulmány a részemről, remélem így arc nélkül a lehető legőszintébb válaszokat kapom.)
2016. ápr. 18. 23:41
 4/11 anonim válasza:

Nem ítélek el senkit sem, amíg meg nem ismertem.

Legyen akár:

Szegény

Gazdag

Fiatal

Idős.

Bőrszín sem...

Szerintem ilyennek is kellene lennünk, nem elitélni a másikat, amíg meg nem ismertük. :)

2016. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ezek csak egyszerű címkék, önmagában mind kevés. számomra lehet vonzóbb valaki úgy is, ha mindennek az ellentéte, de van benne valami megmagyarázhatatlan...
2016. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha kedves, akkor szimpatikus lenne, nyilván, de szerintem erre kábé mindenki ezt írná. Ez meg nem tanulmány.
2016. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez olyan, mint Cortez a SZJG-ből. nem létezik :D
2016. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra; egészségére.

Persze, ha alkotóként közelítek hozzá, mint karakterhez, akkor lássuk csak:


"akinek nagyon helyes arca van, sok lánynak bejön, gazdag családból származik"

Nem ő tett érte, hogy ilyen legyen, ezért nekem mellékes pontok.


"van sok házuk, nyaralójuk lakásuk"

Mármint amit örökölt? Mindegy, ez sem szempont, ha már sokat utazik, stoppolhat, sátrazhat, élhet vonaton is, mindjárt eredetibb, nem annyira általános görög-amerikai-isten-karakter.


"rengeteget utazik, síel, nyaral, élvezi az életet. Emellett rendkívül intelligens, jó humora van"

Ezek már inkább róla szólnak, és pozitívumok, bár csak kis ponton emelik ki a személyiségét, ezért maradna mellékszereplő.


"kiválóak a tanulmányi eredményei. Népszerű, laza, vagány, mindenkivel jó fej, bárkivel tud beszélgetni komolyan, bárkivel tud hülyéskedni viccesen"

Megfelel a társadalmi elvárásoknak. Nem eredeti, nem lényegi szempontok (még a "komolyan tud beszélni" elmegy). Ha mindenkinek bejön, azt mondja, amit hallani akarnak, tehát legfeljebb jó hangulatot áraszt, de nem viszi előre a történetet.


"Nyugodt, kiegyensúlyozott típus, szinte mindig jól érzi magát."

Leginkább ezek miatt lenne inkább pozitív, mintsem negatív karakter.


Szóval ha valami ponyva lányregényt írnék, messze nem ő lenne az ideált megtestesítő férfi-főhős. Egy nem különösebben jelentős, pozitív mellékszereplő volna.

2016. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm a részletes választ! Ment a pipa.


A többieknek is köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 19. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:

De az ilyeneknek általában lelki problémáik vannak, vagy mittomén. Gondolom sokan kiakarják használni őket, aztán azért.

Nekem elég lenne, ha intelligens, és helyes egyszerre, ez a gazdagság már mindenhol ott van. Régebben a gazdagság, sokszor a kövérséggel volt egyenlő. Aki testes volt, annak volt betevője, az gazdag volt. Nem akarok kövérrel járni!

2016. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!