Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy éljem túl ezt az egészet,...

Hogy éljem túl ezt az egészet, hogy minden megváltozik körülöttem?

Figyelt kérdés
Most 15 vagyok,de ha belegondolok hogy régen még 12-13 éves koromban mennyire jó volt minden.Még akkor gyakran jártunk a szüleimmel egy adott társasággal egy üdülőhelyre,ahol 1-2 napot is eltöltöttünk és egyszerűen olyan jó volt,mindig így telt a nyarunk.De most hogy eltelt pár év,sok ember elment külföldre dolgozni,a nővéremnek jövőre lesz az esküvője,őt se fogom már magam mellett tudni,pedig együtt is alszunk.Van egy fiúbarátom,akivel régen szinte mindennap jártunk egymásnál és játszottunk.Egyszerűen annyira fáj,hogy már nem azokat az időket élem és már sohase fogom megélni.Felnövök,elmegyek én is továbbtanulni,a szüleimet is itt hagyom.Fáj ez az egész.

2016. jún. 6. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen én is boldog voltam. Mára utálok élni és lelki halott vagyok. Szóval ja, szép volt még, mikor boldog voltam.
2016. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így megkönnyebbültem,köszi :D Egyébként még mindig szar ez az egész. :/
2016. jún. 6. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

kb. 18 éves koromban összedőlt a világom... minden minden elcs.sződött.

9 éve már, hogy nem találom a helyem, önmagam, fogalmam sincs, mi vagyok, mi lesz a jövőben, egyáltalán mihez kezdjek a... hát, ez már nem élet.

2016. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, még egy csomó jó időszak vár rád és újdonság, új emberek. Az élet ilyen.

Nekem is rossz volt, sajnáltam az ált. sulit és féltem a középsulitól, hogy vajon jó lesz-e, lesznek-e barátaim, megmaradnak-e a régiek.

Majd idővel tök jók lettel a középsulis évek is, az eleje más volt, de még az is jó volt.

Nagyon rossz volt, amikor ez a 4 év is elszállt, olyan hamar elment.. Néhányukkal hébe-hóba beszélek még, csak messze kerültem tőlük, így nagyon ritkán találkozunk, mondjuk már vagy 2 éve nem sikerült. :D Akkor is letargiába voltam pedig, hogy vége mindennek velük.


Aztán jött a főiskola, na, az meg életem legszebb és legjobb időszaka, ami mindennél jobb volt. Akkor voltam szabad igazán, és szerettem azokat az embereket, akik mellettem voltak. -Bár itt is volt pár hónap szar időszak közben, de ennyi belefért.


Gondolom látod már, mit akarok mondani, az életben vannak fentek és lentek, de ezek többnyire időszakosok.

A munkahely mondjuk annyira nem buli, bár nekem a legutóbbi pl nagyon nagyon jó volt, de csak a jó társaság miatt.

Sajnos most én sem tudom mi lesz, mert keresem a következőt. Remélem csak, hogy jó helyre kerülök, mert voltam már szar helyes sajnos én is.

25L

2016. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!