Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevettek ki csajok...

Miért nevettek ki csajok nyilvánosan, ismeretlenül, munkahelyi környezetben?

Figyelt kérdés

Céges éves értékelö napunk volt, ingyen kaja, fellépök, stb. Hostess lányok adták az innivalót, szendvicset, mindenkire kitüzöt adtak belépéskor. 4 csaj volt, egyetemistának tüntek. Megyek be, hogy adják a kitüzöt, erre amikor tüzné fel rám elkezdett röhögni. Elötte is láttam hogy majd szétröhögi magát, nem értettem. Erre a másik három is konkrétan elkezdett kiröhögni! Nem máson nevettek, éreztem hogy rajtam (próbálták visszafogni, de ahogy rámpillantottak, kitört újra belölük). Utána odarohant hozzám a catering cég (?) tulajdonosa, vezetöje, hogy ne haragudjak meg, amiért gúnyt üztek belölem a lányok, ne törödjek velük, éretlenek még. Felajánlotta, hogy hazaküldi öket, de nem akartam perpatvart. Megnéztem magam a tükörben, semmi különöset nem láttam, a munkatársaim se.


Átlagos vagyok, nincs rajtam semmi furcsa. Nem vagyok szépfiú, az ilyen tipusú lányoknál nem is próbálkoztam soha, nem vagyunk kompatibilisek.


Miért csinálja ezt valaki? Nekem eszembe se jutna így valakit kinevetni külsöségek alapján! Sajnos már volt egyszer egy ilyen esetem, akkor pár 18 körüli lány jött oda hozzám (megállónál ültem egy padon) hogy mondták e már nekem milyen ronda fejem van. Ezt kérdezték, aztán röhögcsélve továbbmentek.



2016. jún. 7. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Kamu
2016. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2016. jún. 7. 09:03
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos velem eddig ilyen még sohasem történt, pedig több éve kifejezetten erre várok, hogy pár 18 év körüli lány odajöjjön hozzá röhögcsélni. Akkor teljesen biztosan kapva kapnék az alkalmon, hogy tegyem nekik a szépet. Ehelyett kb. mintha a világon sem lennék, még csak le sem szarnak,pedig az megfelelő indok lenne a velük való interakcióra. Azzal meg csak nem lehet odamenni, hogy "jaj, de szép vagy angyalom, tudod melyik út vezet a amennyországa?" Látom mindenkinek van mit a tejbe aprítani...
2016. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha ilyen éretlenek, akkor hogy lehetnek egyetemisták? Nem is értem. Ilyenek a mai "lányok". Vannak normálisak, de a többség nem ilyen. Ne ebben a korosztályban keresgélj, persze ha egyidős vagy velük (18-20 év), akkor legyél figyelmes és megtalálod azt, akit kereselm
2016. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy előtte pasikrol beszélgettek, pl arról hogy a következő érkező milyen pasi lesz, (most toppan be álmai pasija, vagy egy nem jo pasi) es erre jöttél te. Van ilyen, a csajok szoktak ilyesmivel szórakoztatni magukat, aztán mikor pont felbukkan akiről épp beszélnek, akkor kitör a nevetés.

Vagy pedig ahogy írtad, hogy mar előtte is röhögtek, lehet hogy nem is rajtad, csak a csaj nem tudta abbahagyni a nevetest mire te jöttél.

Nem kell ilyesmivel foglalkozni es egyből magadra venni. Ugy ahogy az előző írta, miért nem kérdezted meg lazán tőle min nevet, lehet hogy megmondta volna, es akkor most nem enne a gondolat azóta is.

2016. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert még kislányok, életből felmentettek. felelősség vállalásuk 0, de válogatnak ezerrel, igy ahoz az ideálhoz szoktak ahol minden tökéletes, a férfiak is pénzel teli hibátlan külsejüek, mivel elhiszik hogy szép nők és nekik jár, benyalják magukat, és sajnos általában megkapnak mindent amitől elkényelmesedik a p.ájuk. Igy könyebb kinevetniük aki nem üti meg a mércéjüket.
2016. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidd el minket, nem tokeletes kulsovel megaldott lanyokat meg ennel is megalazobb helyzetbe tudnak hozni az ilyen lanyok:)
2016. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert bííírkák! Le kell őket sza.ni. Ennyi (én is csaj vok;de nem tennék ilyet.)
2016. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eddig olyan volt hogy egy kissebbségi elég taszító kinézettel odaszolt nekem hogy "Tyű de ronda arcod van". Tipikusan azt a pár foggal rendelkező nagyorrú mocskos és félig borotvált börtönjampit képzeld el mint amilyeneket az internetes kecskerakós vicceken látsz. Ránéztem és nem tudtam mit csinálni elkezdtem szakadni a nevetéstől.
2016. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!