Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a svéd lányok?...

Milyenek a svéd lányok? Külső/belső érdekelne.

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
2016. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Ezt most benézted, ha azzal akartál poénkodni hogy arabok vannak ott. Bangladesh India másik oldalán van, Kína felé.


Kérdező: mi értelme az általánosításnak? Vannak típusok mint mindenhol, de nem mondhatod hogy egy egész nép ilyen vagy olyan.

2016. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szetereotipiák érdekelnek? Kívül szőkék kék szeműek belül pénzéhesek. De lehet hogy fordítva.
2016. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általánosítani nem lehet őket, mint más nemezeteket sem. Találkoztam már olyannal, aki nagyon jó arc volt, míg olyannal is, aki apuci elkényeztetett gazdag csillagocskájaként azt hitte, hogy a világon minden őérte van. Van közöttük mindenféle, csendesebb, beszédesebb, visszafogottabb és igencsak k_urvás is, na meg ennek a középútjai. Amire mondhatnám, hogy a legtöbbjükben közös volt, az az egészséges életmód, szerettek sportolni és kirándulni, figyeltek rá, hogy mit esznek. Utcán meglehetősen hangosak.

Külsőre sem feltétlenül a sztereotípiák igazak rájuk, valóban sok köztük a szőke de nem ez a filmeken látott vakító platina, hanem inkább a sárgásabb. Mossák is ezerrel hamvasító samponnal, hogy szép legyen. Arcra a nagy átlag viszont elég átlagos, sok csúnyácskább is van, sokan lány létükre is elég magasak.

Szóval mindent összevetve itt sem lehet egy "na ez mindegyikre jellemző" képet alkotni de nekem általánosságban ilyennek tűnnek (nem laktam Svédországban de ettől függetlenül elég sok svédet és félig svédet láttam már.)

2016. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!