Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavarna, ha folyton...

Titeket zavarna, ha folyton az orrotok alá dörgölnék mások, hogy mennyire sikeresek?

Figyelt kérdés
Olyan ismerőseim vannak, akiknek eléggé összejött minden az életükben. Most végezték el az egyetemet, de több milliós autó, saját lakás a belvárosban már meg van, jól keresnek. Én meg hozzájuk képes kb. egy kis senki volt, a kiújult depresszióm miatt képtelen vagyok megszerezni a diplomámat, egy kis faluban vagyok kénytelen élni a szüleimmel, munkát hiába keresek, nem találok, a napjaim unalommal és szenvedéssel telnek, egy családtagom rákos, a másik alzheimer kóros stb.. Néha találkozom velük, de már semmi kedvem nincs hozzá, hogy hallgassam, ők mennyit keresnek, hogy halad a lakásfestés, hová utaztak legutóbb stb. És tudom, hogy nem rossz indulatból teszik, csak az ő életük ilyen, ebből nekem meg már elegem van, fogalmam sincs hogyan viselkedjek velük.
2016. jún. 9. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
zavarna, én biztos nem tartanám velük a kapcsolatot. elküldeném őket a 3,14csába 1-2. alkalom után, ha számon mernének kérni.
2016. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Zavarna. Megoldás: kerüld őket.

És ha már unalommal telnek a napjaid, akkor miért is nem tanulással ütöd el az időt?

2016. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Most végezték el az egyetemet, de több milliós autó, saját lakás a belvárosban már meg van, jól keresnek."


Ezt hogyan? Én 3 éve végeztem el az egyetemet, mérnök vagyok, nagyon jól keresek, de mégis egy kis albérletet tudok bérelni, saját kocsi + lakás csak álom.

2016. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Zavarna
2016. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van akinek több szomorúság jut az életben, másnak kevesebb, ezek ellen nem lehet tenni, ha valakinek az siker hogy diplomája van, egyetemet végzett az az Ő dolga. Tesóm unokahúga az magas végzettségű a családban, a szülők sima pincér, vendéglátós körben dolgoznak.

Kis fizetésből is lehet autózni, hobbit végezni, kertes házban élni a város jobbik részén, nem a végzettség döntő.


Gondolom az ismerőseidnek most nagy szám az autó a saját lakás(amire nyilván nem Ő kereste össze a pénzt)


Egyébként az ilyen embereket általában sose vonzottam magamhoz, tehát ebből kifolyólag messziről el kerülöm őket.

2016. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, mert elengedtem azt a kényszert, hogy másokhoz mérjem magam, mások elvárásainak feleljek meg. Ő ő, én meg én vagyok. Jól érzem magam a bőrömben, ezért nem érdekel, ki mennyire gazdag. Én magamat nem tartom annak.
2016. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!