Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az probléma, hogyha ilyen vagyok?

Az probléma, hogyha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
A sorozatok érdekelnek a leginkább.Ha nem kell sehová mennem,egész nap azt nézek.Ritkán olvasok valamit vagy rajzolok,táncolok.de visszatérek mindig a sorozatnézéshez,és a valódi embereknél érdekesebbnek tartom a benne lévő szereplőket,és akkor érzem magamat igazán otthon és csak akkor érzek egy kis örömet az életemben,ha egy jó kis sorozatot nézek.A legtöbb valós ember problémája,érzelmei nem érint úgy meg,mint egy ilyen karakteré.Legszívesebben velük is barátkoznék.Főleg koreai sorozatokat nézek mostanában.Imádom őket.és 20 évesen ennyire ilyen vagyok.Ez problémás?

2016. ápr. 30. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
En birlak!
2016. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, akkor nem. A külső véleményekről pedig el tudod dönteni, hogy mennyire relevánsak.
2016. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, elég szánalmas, de a te életed.
2016. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszak Koreaban kilonenek egy raketaval ezert!
2016. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 : Bírsz?Köszi.xD


nem lenne ezzel gond,de azért fáj,hogy így érzek,hogy a valóságban semmi sem tetszik úgy ,és nem érzem olyan jónak.Meg nálam ez már függőségnek mondható,mert elhanyagoltam miatta dolgokat,és lehet a saját életem jobb lenne,hogyha igazán azzal foglalkoztam volna.dehát nem tettem.Túl erős a hívó szava ezeknek a sorozatoknak.

2016. ápr. 30. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!