Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a hirtelen személyiségvá...

Mi ez a hirtelen személyiségváltozás nálam?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy érzem magam mostanában mint a csávó a hivatali patkányokban, akinek a pszichológusa összeesett hipnózis közben, ő pedig úgy maradt. Olyan le**arom stílusú vagyok mostanában. Régebben imádtam a rockzenét, most is szeretem, de igazából csak lazán hallgatom, nem úgy, hogy amikor megszólal egy zúzós dal, akkor majd szétvet az energia. Sokkal nyugodtabb, toleránsabb is lettem pár hét alatt, csak úgy hirtelen. Eddig eszméletlen szerelmes is voltam egy lány osztálytársamba, már vagy 2-3 éve, de mindig volt pasija, most meg igazából nem annyira érdekel, úgy vagyok vele, hogy csak egy csaj, ő is ember, nem kell elalélni tőle. Ez miért van? Mással is történt ilyen? Esetleg szociopata lettem? 16/F

2016. jún. 10. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak tipikus kamasz vagy. A szocipatának meg olvass már utána, mert égeted magad ilyenekkel..
2016. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!