Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! Titeket érdekelne egy...

Lilly203 kérdése:

Fiuk! Titeket érdekelne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok;160 cm magas; zöldes-kék szem; szőkés-barna vállig érő egyenes haj; fekete keretes szemüveg; karcsú alak.


Kitűnő tanuló vagyok; nagy Darren Shan rajongó; általában életvidám (főleg ha a barátaimmal vagyok); ha tetszik valaki a jelenlétében picit félénkebb a viselkedésem; sokat mosolygok; érdekel az angol nyelv; nem telefon-, facebook-, instagramfüggő; megbízható; (nem profi) úszó; néha a barátaimmal szemtelenül viselkedek poénból, de tudom hol a határ; illedelmes; udvarias; kötelesség- és céltudatos; elszánt; rendszerető; a többi ember szerint szerethető; picit félénk lány vagyok.


A válaszokat előre is köszönöm! ;)



2016. jún. 10. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szexi
2016. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de hol vannak a negatívumok?

Mert annyian írnak ide ilyet, de soha senki nem mondja el a rossz tulajdonságokat.😄

Így a fiúk úgyis azt mondják majd, hogy igen

16/l

2016. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Negatívumok:

Régen sírós voltam és az valamennyire most is megmaradt (a helzettől függően); néhány esetben pesszimista vagyok, de akkor nagyon; némely helyzetben idegesítő tudok lenni a barátaim/ környezetem számára.

2016. jún. 10. 21:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig találok itt egy számomra tökéletes lányt és mindig elmegy az életkedvem, hogy egyik sem lehet a barátnőm. :'( Mondjuk a mindig az túlzás volt. Te vagy a második. Szóval ja, nekem abszolút az esetem vagy külső és belső téren is. Vagyis a külsővel a leírás alapján semmi bajom nincs, sőt... nagyon is tetszik. De azért látni kéne. No, mindegy. Én véleményem.
2016. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, de még írhattok!
2016. jún. 10. 21:46
 6/11 eznemlényeges ***** válasza:
Kép nélkül nem tudom hogy hogy nézel ki, nem szeretem az angolt, bár ez a tanáraim hibája, egyébként nem rosz
2016. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

16/F

Én butának tartalak, hogy ilyen kérdést teszel fel.

Olyan vagy mint egy átlagember, és direkt próbáltál több pozitívumot írni, hogy pozitív kommenteket kapj.

Amiket leírtál azt szinte minden második emberre mondható. "barátaimmal szemtelenül viselkedek poénból"


Mi ezzel a célod hogy ilyen kérdést teszel fel?

Gondolom most bőgni fogsz, hogy nem pozitív kommentet kaptál.

2016. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tizenhárom éves vagy! Nem akarlak leszólni, ja, tizenhárom évesen már engem is bőven érdekeltek a fiúk, és pont elkezdtem törődni magammal, és foglalkozni a külsőmmel, de tizenhárom éves vagy, és komolyan arra van szükséged, hogy a testmagasságod és a hajszíned leírása után bókokat zsebelj be vadidegen emberektől az interneten? Ne csináld ezt magaddal. Feltételezem, hogy szép vagy és aranyos és okos, és mivel igen, a való életben is fognak bókolni neked, amikor ott lesz az ideje, hogy a fiúk megtanulják kimondani az ilyesmit. Minél idősebb leszel, annál többet.

(btw, tizenhárom évesen én se voltam még nagyon Facebookon meg Instagramon, de aztán úgy a kamaszkorom közepére már rákattantam mindkettőre, mert fontosabbá váltak a barátaim meg hogy mit kommunikálok magamról meg minden, és ez a legegyszerűbb módja annak, hogy lásd, mi van a másikkal, meg hogy tudj kapcsolatot tartani - nem ördögtől való egyik se, csak tudni kell használni őket)

18/L

2016. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, de mindegy.
2016. jún. 11. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi meg válaszoltunk, de mindegy.
2016. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!