Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-lány barátságban ti...

Fiú-lány barátságban ti mikről szoktatok beszélni? 15-20 évesek válasza érdekelne a leginkább, de más válasza is jót fog

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát , én ugyan arról szoktam beszélni mint a fiú haverjaimmal.. :)
2014. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De milyen témákról?
2014. okt. 3. 21:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenféléről: filmek, könyvek, zenék, animék, állatok, művészetek, vásárlás, lakáscsinosítgatás, suli/munkahely, ismerősök, DIY, stb, stb, stb...
2014. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hiszek az ilyenben, de ha mégis lenne, akkor általános dolgokról.

Te a fiú vagy a lány vagy?

2014. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Zene, filmek, játéko, kibeszéljk, hogy miért hülyék az emberek, ki mit csinált aztnap, milyen a suli/munkahely meg a csoporttársak/kollégák.
2014. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is sokmindenről szoktam beszélgetni a fiú barátaimmal. De azért jól elkülöníthető a témaválasztás, mint amikor a barátnőimmel vagyok. De nagyjából azokról, amiket a fentiek leírtak.
2014. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Én lány vagyok, két legjobb barátom is van és alapvetően mindenről beszélünk. Akár filmekről, könyvekről, zenékről.. az érzéseinkről, bensőbb témákról is nagyon gyakran, sőt ritka, ha kicsit felszínesebb témákról dumálunk. Sőt, intim dolgokat is kibeszélünk.

Viszont mikor megismertem őket még hittem a fiú-lány barátságban, de sajnos rájöttem, hogy nem létezik. Valamelyik fél mindig többet érez. Ritka az, ha ez nem így van. Egyik legjobb barátom bevallotta, hogy szeret engem. Ettől nem változott a kapcsolatunk, bár picit távolságtartóbb voltam, de azt mondta, ő ezzel elvan. Másik legjobb barátom iránt pedig én kezdek másképp érezni... az egész szívás.

2014. okt. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanarról mint a lány barátaimról :D
2014. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*barátaimmal
2014. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Háziállatokról, megnézett animékről, hol jártál a héten/tegnap/vmikor, zenékről, kajákról.
2015. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!