Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj hogy WellHello...

Velem van a baj hogy WellHellot hallgatok?

Figyelt kérdés
WellHellot is hallgatok van egy par jo számuk es nekem tetszenek. De egy ketto haverom azt mondja hogy b*zi vagyok mert ilyet hallgatok meg halott penzt es az amerikai rappet meg nem szeretem. Engem nagyon nem erdekel hogy ok mit gondolnak én attol meg hallgatni fogom. De az viszont erdekelne hogy csak a hulye haverjaim gondoljak-e igy vagy mas is. 15/F

2016. jún. 10. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Mocsok ez is, meg a barátaid által kedveltek is.
2016. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kinek mi.
2016. jún. 10. 21:26
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Mint írtad ne foglalkozz vele ki mit mond. Neked tetszik és kész. Vissza kéne kérdezni hogy ha amerikai rappet szeretnéd akkor mivel lenne jobb? Attól lesz menő valaki? Ilyen kérdéseket tegyél fel a haverjaidnak.
2016. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

De most miért kell ebbe annyira mélyen belemenni??


Igen youtube-on rákattint az ember, esetleg nyom egy like-ot, vagy 40-szer meghallgat egy wellhello számot, ennyi, és?


Egyszer a wellhello és a halott pénz is eltűnik, lehet fluor tomi egyedül diaz nélkül alakít egy zenekart az egyik halott pénz taggal, vagy valami hasonló, ennyi.


Nem értem a haverjaidat. Én viszonylag idősebb vagyok, bár fiatal, és szoktam ezekre is kattintani, pl. halott pénzre.


Keress más haverokat.

2016. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az izles sosem lehet vita targya, mondotta vala egy bolcs, jo sok evvel ezelott. talan a barataid ezt nem tudjak. egyebkent a korosztalyotokra jellemzo ez az egymas fikazasa, a ki mit hallgat-ra alapozva, szval nem vagyok meglepve. azt hallgass, amit szeretsz , a haverok velemenye ilyenekben sose legyen mervado.
2016. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az is buːzie, aki amerikai rapet hallgat, szóval kezet foghattok egymással.
2016. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Kinek mi,te írtad.

Téged nagyon nem érdekel a dolog,hogy ők mit hallgatnak,ezt sem én írtam először.

Minek a kérdés?:)


Amúgy zeneileg 0,koncertileg 0 (voltam,ott utáltam meg őket egy életre),ami nem a zenéjükhöz tartozik,hanem hozzájuk: nagyon nagyra tartják magukat.

2016. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos én meg se wellhello se halott penz koncerten nem voltam. De koszonom a válaszokat!:D
2016. jún. 10. 23:00
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a nincs semmi gond a wellhelloval.

Teljesen más színvonalat képvisel mint fluor korábbi produkciói, amikre a legtöbb ember asszociál róla

2016. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki azt hallgat,ami tetszik, bár nekem a Rock Forever! :) AC/DC és hasonlók :)
2016. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!