Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért van az, hogy én...

Vajon miért van az, hogy én sosem hallgatok zenét?

Figyelt kérdés
Munkába menet is sokszor elcsodálkozom, hogy a buszon lévő emberek háromnegyedének ott a fülében a fülhallgatò és bömbölteti a zenét. Nekem a telefonomon egy darab zene sincs. Egyszer kipróbáltam, hogy úgy megyek munkába, hogy közben zenét hallgatok, de rettenetesen zavart, hogy nem hallom mi történik körülöttem, meg hogy valaki háromszor szólt, mire észrevettem. Egy hete magyarázta el ismerősöm, hogy mi az a welhello, halottpénz, bár hallgattam tőlük párat, sosem voltam oda a tini slágerekért.

2015. okt. 17. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt a két együttest én sose hallgattam. Hallottam róluk, de nem hallgattam bele, nem ismerem mai modern zenéket.

Megtetszik egy, akkor megnézem kapcsolódó videókat, de wellhello sose volt ott.

Nem hallgatok rádiót sem, autóban sincs, nem hiányzik.

2015. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nahh, de nem tudom, miért van egyébként.

Engem zavar, nekem zaj sokszor inkább, mint szórakozás. De azt már tényleg nem tudom, hogy ez miért van.

2015. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

milyen zenéket szeretsz amúgy?

nekem a Brains a kedvencem, egész nap tudnám hallgatni, de utazás közben én sem szoktam. Csak otthon és futás közben. ez van, nincs ezzel semmi probléma.:)

2015. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mert még nem találtál olyat amit igazán szeretnél. Kényszerűségből felvenni pár divatszámot nem érdemes.

Sokáig én sem hallgattam zenét. Aztán láttam egy sorozatot amit szerettem, megtetszett benne egy zene, kerestem hasonló műfajúakat, és mamár negyed évente frissítem a lejátszási listámat, köztük egy welhello

, mylecirus, cigány mulatós meg semmilyen agyonhypeolt sláger nem szerepel.

2015. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én a komolyzenéket szeretem nagyon. Zongora, hegedű, cselló stb. :)
2015. okt. 17. 22:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Tinédzser korom óta szinte mindig Guns N' Roses-t, Linkin Parkot, Mötley Crüe-t, általában 80-as évek rockot hallgatok, ha elmegyek valahova, mert lenyugtat.


Engem nem szoktak leszólítani, viszont rengeteg az ember, a tömeg, ez baromira fel szokott idegesíteni, és ha megy a zene, a dühöm elszáll.

2015. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam tömegbe menni, és nem is szabad, mert súlyos tömegiszonyom van.
2015. okt. 17. 22:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Én se akarok, de nem üríttethetem ki a metrót, mert el kell jutnom a munkahelyre.
2015. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én szerencsére külvárosba lakom és a munkahelyemre menő buszhoz nem kell bemenjek a városba.
2015. okt. 17. 22:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem hallgattam, viszonylag elég "idős" koromig, úgy 13-4 évesen kezdtem hallgatni bármit is. Ekkor már a kortársaimnak rég voltak kedvenceik. Aztán rátaláltam a rock és metál zenére, azóta meg ha kényszerű üresjáratom van, folyton zenét hallgatok. Ha netezek, játszok, megy közben a zene. Ha utazok valahová, akkor is. Ma szerintem egész nap szólt valami a háttérben.
2015. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!