Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, ha 15 évesen beatlest,...

Az gáz, ha 15 évesen beatlest, nirvanát, metallicát hallgatok? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudom , egy éve ilyen nem is járt a fejemben , csak rengeteg (föleg rockot és metált) olyan bandát hallgatok akik a 80-90-es években futottak be . Elkezdtem gitározni is , de kezdem úgy érezni , hogy ez kezd eltünni , vagy csak azért érzem így , mert egy rocker sincs a közelembe ? Most valamiért ódivatúnak érzem magam , tévedés ne essék , szeretem ezt a müfajt , nem is akarom abbahagyni , csak félek , hogy 20-25 év múlva már feledésbe fog merulni , mivel a modern technikában elég nagy szerepe van az elektronikus zenének , a tuc tuc zenének , amiket nem kedvelek. Nincs ebbe beleszólásom , csak félek , hogy késobb alig fogják ezt a müfajt hallgatni , nem tudom , hogy a 90-es , vagy a 2000-es években is így gondolták-e . Sok fiatal van , aki ugyan ezeket hallgatja ?

2016. jan. 12. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Rohadt gáz. Nem is értem miért nem lehet normális zenét hallgatni, például Justin Biebert vagy One Directiont, TE Kretén.
2016. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hallgatnak ne érdekeljen, hogy ki mit hallgat hallgass azt ami neked jó.
2016. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Vannak rockerek, hidd el :) Én pl pont nem

vagyok az, de az osztályból és évfolyamból egy páran igen. Sulirádióba is rock-zenét játszanak :D És hogy hanyas években futottak be... Ugyan kit érdekel, szerintem aki szereti a rockot, nem fog ódivatúnak tartani ilyesmi miatt, de más sem.

Hallgass, amit szeretsz, hiszen te hallod, nem? :)

(Én amúgy egy időben szerettem Homonyikot... Nem is rock, de nem is mai, semmi baj nem lett belőle, hát na)

2016. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az a gáz mikor fiatalok ilyeneket hallgatnak, és tömegesen kérdezgetik hogy normális-e...
2016. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Jajj, nagyon, nem is értem, hogy bírsz reggel a tükörbe nézni...
2016. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

En is inkabb a regebbi zeneket preferalom

Nirvana,Guns n Roses,Motley Crue,Iron Maiden,Judas Priest,Nirvana forever,Motorhead (Rip Lemmy),Pink Floyd,Deep Purple (bar toluk csak egy-kettot)

Ha van kedved irhatsz:)

14/L


ne felj,amig a fold kerek...

Mindig lesznek rockerek \m/

2016. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem az a gáz mikor fiatalok ilyeneket hallgatnak, és tömegesen kérdezgetik hogy normális-e..."


Egyetértek veled. Kit érdekel mit hallgatsz? Én is szoktam ilyeneket hallgatni, imádom a Beatles-t, a Nirvana-t, a Queen-t, és még sorolhatnám! Ne aggódj emiatt. És én sem szeretem a tuc tuc zenét (akkor is ez a neve és nem dupstep!! :D), de tőlem táncikáljanak csak a barátaim a diszkóban ezekre, engem nem zavar :)

2016. jan. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen gáz ! Mégis , hogy képzeled ? Egyáltalán , hogy mered feltételezni , hogy a fosládából (gy.k. : tv) szóló zenék nem jók neked ?

Komolyra fordítva , hagyjátok már abba ezeket a hülye kérdéseket , ez már úgy a 4842387. ilyen ezen az oldalon :)

2016. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez a kérdés nekem is ilyen tipikus figyelemfelkeltőnek tűnik az a, "idenézzetek, különleges és király vagyok, csak úgy teszek mintha aggódnék miatta"

én is rocker vagyok, barátaim is, de nem érdekel ki mit gondol.

az a gáz, hogy mostanában egyre több nirvanás pólós csitrit látok, úgy hogy közben azt se tudják mi az...

2016. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt úgy tudom te különleges vagy, maga a kiválasztott, aki egy nap majd elhozza a fényt a sötétségbe. Nem hazudok, tényleg.
2016. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!