Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nem találom a...

Mit tegyek ha nem találom a helyem a világban?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már rengeteg dolgot,de valahogy egyik mellett sem tudtam kitartani. Például fociztam egy évet,nem volt tehetségem,otthagytam. Meg még jó pár ilyen. Annyi szent,hogy rocker vagyok és gitározok (de ez sem megy a legjobban). Nem tudom mit tegyek hogy megtaláljam a stílusom meg azt amiben igazán tehetséges vagyok...

2016. jún. 11. 19:26
 1/4 anonim válasza:

Ezzel sajnos nem vagy egyedül. Én a munkában (is) így vagyok..


Gyakorold a gitározást, ártatni nem árt!

Sok sikert hozzá! :)


(én is a rock zenét szeretem) :)

2016. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Esetleg, ha jól begyakoroltad a gitározást, akkor kipróbálhatnád, hogy milyen zenekarban játszani.

Nem mindenkinek sikerül rögtön megtalálni, hogy mit szeret.

Kitartás!

2016. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem minden a gyakorláson múlik, az nagyon fontos.

Pl. én sokáig kitartottam a saját foglalkozásom mellett, aszerint választottam sulit/egyetemet, és szerettem, de mégis mai napig úgy vagyok, hogy van mit fejlődnöm, magától nem fog a legjobban menni.


Illetve hozzáállás kérdése!!!:)

Minden alkalommal, amikor gyakorlom, egy időután energiába, lendületbe jövök, és jobban megy mint a "kezdő löketeknél"... Szóval nem azt kell nézni, hogy kezdésből legjobb legyen.

Attól "találod meg", szerintem, hogy eleve vonzódsz hozzá, majd azt odaadásból, gyakorlásból alakul ki.


Nem úgy kell venni, hogy csak akkor gyakorlod, és akkor határozod el magad mellette, ha legjobban megy, hanem fordítva talán inkább.:)

2016. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Olvasd el ezt a könyvet, hidd el segíteni fog :)


Brian Tracy : Maximális Teljesítmény


Elől járóban egy kis hanganyag a könyv témájában:


https://www.youtube.com/watch?v=BAoo4Ws0Sf8&list=PLRR9hTkO11..


Ennek középiskolai kötelező olvasmánynak kéne lennie

2016. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!