Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem találom a helyem a...

Miért nem találom a helyem a világban? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem érzem jol magam a bőrömben nem érzem jól magam sehol nem érem el a céljaimat nem haladok az életbe sehova sem gondok vannak a párkapcsolatommal a munkahelyemen nem tudok teljesiteni 12 órában nem tudok mosolyogni nincs kedvem semmihez állandóan fáj a fejem kedvetlen vagyok álmos pesszimista. Olyan mintha nem lenne lelkem mintha megállt volna az idő mindig a sírás kerülget és nem akarok élni sem már lassan nem tudom összehozni a házimunkát a munkával és a sulival. Alábecsülnek a körülöttem élők a párommal mindennapossá váltak a viták a bizalmatlanság miatt és állandóan az exeihez hasonlitgat mindig engem hibáztat a dolgokért sokszor nem beszélünk egymással sokszor engedek és magamat hibáztatom és büntetem mindenért amiért lehet hogy nem is én vagyok a hibás nem tudom mit tegyek hova menjek mihez kezdjek hogy tudok megszabadulni a határtalan szomorúságomtol és senki nem segít.. mit tegyek ?

2016. jan. 31. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Alábecsülnek a körülöttem élők"

"állandóan az exeihez hasonlitgat mindig engem hibáztat a dolgokért"

Ne törődj mások elvárásaival, kizárólag önmagadnak felelj meg. Esetleg még bosszantsd is a téged méricskélőket valamivel, például azzal hogy fokozod azt ami nem tetszik nekik. Hátha leszoknak róla, ha meg nem akkor például álljanak kézen vagy ugassanak, vagy bármit tehetnek amivel lekötik magukat és nem téged méricskélnek. Illetve akkor már dehogy bármit, tegyenek számodra hasznosat, ez vált be legjobban nekem az olyanok ellen.

2016. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatodat tedd rendbe először, mert az a legfontosabb. Ehhez ajánlom figyelmedbe a Tűzbiztos házasság (Fireproof)című filmet. Interneten ingyen megnézhető.
2016. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
otthagytam azota bildogabb vagyok mint valaha :D
2016. aug. 11. 13:15
 4/4 anonim válasza:
Fell a fejjel! Én is hasonló helyzetbe vagyok, otthon rossz és azt se tudom mit csináljak
2016. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!