Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem találom a helyem a világba...

Nem találom a helyem a világban. Titeket mi ösztönöz?

Figyelt kérdés
Igazából soha nem voltam ebbe a világba való, mindig is egyedül voltam...már rég elfeledtem milyen is a szerelem...kinyújtom a kezemet, de senki nem fogja meg:/ Már mindent szidok, néha mindent tönkre akarok tenni...el akarok búcsúzni...már csak azt remélem, hogy megbánás nélkül le tudom hunyni a szemem, mikor a koborlás után elérek az út végére. Nem tudom mihez foghatnék nem látom semmiben az értelmet :/ Titeket mi éltet? Miért keltek fel minden nap ? Mi ösztönöz?
2015. jún. 28. 19:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Semmi sem ösztönöz (bár egy kicsit nagyon-nagyon mélyen mégis reménykedem, hogy jobb lesz; ugyanakkor általában a nap végére ez a remény is kihuny). Viszont a szüleim miatt mégsem hagyhatom itt az élők sorát. Szóval hasonlóan érzem magam, mint te.
2015. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
97%
Kerlek ne add fel! Dolgozz és öltözz úgy ahogy szeretsz, próbáld kiélvezni az éleetet! Rokonaid? Kicsit meséletnél!
2015. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Még tanulok... Ugy öltözködom ahogy akarom( elegánsan) de ez se tesz sokszor jobb kedvre... Hiába 1-2 napra jobb lesz utánna ugyan az minden...
2015. jún. 28. 19:51
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Hány éves vagy?

Igazából számomra is mindennap nehezebb. Nem tudom, mi ösztönöz. Talán a remény egy jobb életre. Mindig, amikor azt hiszem, hogy meghalt, akkor képes vagyok újra generálni ezt a reményt. Csak úgy :D Optimista embernek mondhatom magam.


Eddig 4× adtam vért életemben. Most nyárra semmi programom, senkivel. De újra akarok menni, hogy legalább ennyi értelme legyen az életemnek.

2015. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
17/F vagyok... Egy bizonyos pont után tobbet néztem a földet mint az eget:/ Mar levegőt venni is nehéz... Ugy érzem nincs értelme az életemnek:( minden nap egyforma mindig ugyan az...nem sok ember van akivel megértetem magam.
2015. jún. 28. 20:17
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
És mit gondolsz, mi lehet annak az oka, hogy ennyire kilógsz a sorból?
2015. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Talan, hogy nem vagyok benne minden hulyesegbe amit az emberek csinalnak...nem ertem meg oket es ok se engem sok esetben csak 1-2 emberrel...sokat hallgatok zenét az iskolában is mindenkivel jóba vagyok, de mégse az igazi ugy érzem:( nem tudom mi hiányzik, de neha mar élet képtelennek érzem magam...
2015. jún. 28. 20:25
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, hogy ilyesmi beállítottságú lehetsz. Én is ilyen vagyok/voltam. :)


Attól még neked is ugyanúgy van helyed a világban, csak meg kell találnod azokat az embereket, akik megértenek. Valószínűleg ezt nem az iskolában fogod tudni megtalálni, de ez sem kizárt!

2015. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
Keresd az aprócska örömöket. Figyeld az embereket. Hallgass zenét és élvezd ki az egyes hangokat. Sportolj. Kezdj el nézni egy jó sorozatot. És aztán ott a képzeleted. Én a fejemben pár éve elkezdtem kitalálni egy történetet ami iszonyatosan szövevényes és váratlan fordulatokkal teli, és mindennap úgy alszom el, hogy kíváncsi vagyok, másnap mit fogok hozzátoldani.
2015. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
#9: Ez nagyon jó ötlet! De megfelelő társaság, emberek nélkül némelyik embernek a saját története unalmas :(
2015. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!