Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek vicces? (bővebbe...

Hogyan legyek vicces? (bővebben lent) 19/f

Figyelt kérdés

Komolyabb gyerek vagyok és az a probléma ,hogy társaságban én szívesen hallgatom a többieket ha kérdeznek készséggel válaszolok,de úgy élszórakoztatni másokat meg olyan humorosan válaszolni sosem tudok. Így kicsit unalmasnak érzem magam. Nem történtek velem olyan vicces dolgok eddig mivel a tanulásra koncentráltam és nem járkáltam el sok mindenfele. Tudom hogy sokan a hangsúllyal meg maga a mód ahogy mondják a vicces de nálam ez még nem jött össze igazán. Talán egyszer kétszer.mint pl francia oran gyorsan benyogtem vmit a tanárnak hogy várjon bla bla. Nem is gondoltam viccnek de mindenki nevetett. A barátnőm is sztem kicsit unalmasnak és nem viccesnek gondol.tarsasagban allandoan figyelem ot nézek ra de ő rám sem hederit. Múltkor meg mikor velem volt az egesz társaság elfoglalva mert énekeltem akkor meg azert volt kissé besertodve.

Kérlek mondjatok vmit hogyan valjak viccesse. Ez tanulható dolog bár nehezen, azt tudom. Kérlek adjatok tanácsokat ezzel kapcsolatban :)



2016. jún. 12. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

"Ez tanulható dolog bár nehezen, azt tudom."

Ezt rosszul gondolod. Megtanulhatsz pár vicces szöveget, de attól még nem leszel humoros ember, humorérzékkel születni kell.

2016. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tanulható.


Vagy alapból ilyen vagy, ami tényleg vicces, humoros, vagy felveszel egy viselkedést, amikor azt hiszed, jófej vagy, de akkor inkább legyél unalmas.

2016. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én többre értékelem a komolyabb gyerekeket, mint a vicceseket. Hamarabb felnőnek, nem hülyéskednek el mindent. Jó ez.
2016. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy nem tanulható, elvégre a legtöbb dolog életünk során ragad ránk. Inkább azt mondanám, hogy ha 20 év alatt ez a személyiség ragadt rád, azon már igen nehéz változtatni.

Hát az is lehet, hogy olyan társasággal vagy, akik közt nem tudod magadat kellően elengedni, vagy nem tudsz érvényesülni (ezt csak te tudhatod).


Igazából a legjobb gyógyír erre az, hogy beszélgess. Illetve nézzél több médiát. Youtube, internet, filmek, sorozatok, rajzfilmek/animék.

Ezek mind segítenek abban, hogy szélesedjen a világképed és a humorérzéked, akárki akármit is mond.

Rengeteg humorista (vagy akár beszélhetünk művészekről is) úgy áll hozzá a dolgokhoz, hogy rengeteg forrásból kell nekik ihletet szerezniük, hogy értékelhetőt tudjanak alkotni.

2016. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézhet ezer sorozatot, a legtöbb humoros ember attól humoros, hogy azonnal és jót reagál. Hogy ehhez mi kell? Nem tudom, talán jó emlékezet, gyors gondolkodás.


Nem akarok nagyképűnek tűnni, nekem fiúk, férfiak, soha nem mondták, hogy szép vagyok, de olyat mondtak, hogy eszméletlen, őrült, hihetetlen... ami duplán jólesett, mert nem a külsőmnek szólt, hanem az embernek, aki vagyok. De amikor vicceset mondok, nem gondolkozok, soha nem gondolkoztam, mindig csak beugrott, amit mondani kell. És már általános iskolában is ilyen voltam.


Ez szerintem ugyanolyan, mint akik azonnal megértenek dolgokat. Más is megtanulhat tanulni, de nekik van valami, ami velük született.

2016. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ettől még ez (valószínűleg) tanult dolog, így fejleszthető. Tudom, a valóságban minden nehezebb, mint az elméletben, de erre a kérdező is kitért.

Meg nem is teljesen személyiségfüggő. Ismerek olyan embert, aki nagyon zárkózott, mégis ha megfelelő társaságban van, esetleg iszik is valamit, akkor elég mély humora van.

Meg olyan emberek is vannak, akiknél meg lassan feladod a próbálkozást, mert leragadtak a 9Gag középszerű színvonalánál.

2016. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akos789 válasza:
A Humort el lehet sajátítani, csak ahoz nagyon sok idő kell és rendszeresen humoros társaságban vagy humoros tartalmakat kell fogyasztanod, példáúl ajánlani tudom a komédiákat vagy az ehez hasonló direkt humorosnak szánt dolgokat, azonban, ahoz hogy vicces legyél nagyon sok idő kell, naggyából 6 hónap után miután folyamatosan voltál humoros társaságban vagy fogyasztottál humoros tartalmakat, azután kezded elsajátítani ezeket a humoros dolgokat és egyedien felhasználni és azok alapján új humoros szövegeket, cselekedeteket kitalálni, aztán körübellül 1 év után fogsz teljesen átálni a vicces beállítottságra, de ehez az eredményhez nagyon sok humor fogyasztásra és tanulásra lesz szükséged,❗️NAPI RENDSZERESSÉGGEL❗️
2023. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!