Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek poénos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek poénos és szórakoztató?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon jó fej mindenkivel poénkodik, mindenki szereti és én sajnos nem tudok visszareagálni a poénjaira .... emiatt a házasságom előtt is ment már tönkre párkapcsolatom. Unalmasnak tart, nem akarom, hogy a házasságom is véget érjen emiatt. Most lettem 40 éves, azóta baráti társaságokban azt mondogatja poénosan hogy 40 éves feleségemet elcserélném két 20 évesre. Mit lehet erre viccesen válaszolni?? És egyébként hogy legyek szórakoztatóbb? Van esetleg valamilyen könyv ami erről ír??? Kérlek segítsetek!

2015. aug. 24. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj más lenni, mint amilyen vagy! Semmi sem rosszabb, mint mikor valaki erőltetetten próbál jópofa lenni! Ami a férjedet illeti: biztos szórakoztató egyén, de ez a két húszévesre cserélném a feleségem duma nagyon gáz, főleg, ha a füled hallatára teszi. Elég érzéketlen. Amúgy nyilván okkal vett feleségül. Nem hiszem, hogy elvesz, ha unalmasnak tart.
2015. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mumusan ***** válasza:

"Édesem a 20 évesek nem a nagypapákra buknak"

"A két 20-asnak nem biztos hogy elég lesz azaz 5 perc"

"Én beérném két 40-essel is" :P

2015. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy vicces legyel erre szuletni kell ,ezt nem lehet megtanulni
2015. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mas a humora is nem lehet es nem tudnek ugyan azon nevetni mint foleg ilyen egos viccekre nem
2015. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!