Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek olyan lányról, aki diplomatikusan visszautasitja a szexajánlatotokat? Próbálkoztok nála komoly kapcsolattal is?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Szexajánlat? Sosem értettem, hogy ezeket hogy kivitelezitek. Volt egyéjszakás kalandom és abból kialakult szexkapcsolatom is, de mint szexajánlat, így nem.


Ez ilyen "dugunk?" típusú kérdés, vagy mi?

2015. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem, minek? Ha csakis szexelni akarok valakivel akkor nem fogom kihasználni és részéről komoly kapcsolat reményében összejönni vele csak azért, hogy lefektessem, undorító dolog.
2015. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

akitől csak szexet szeretnék attól nem szeretnék komoly kapcsolatot, ergo nem is próbálkoznék.


Na és ezt , hogy mondod? Mi a válaszod rá? :)

2015. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel alapvetően komoly kapcsolat híve vagyok, annak csak örülök, ha visszautasítja a sok kanos srácot, akiknek csak egy numera lenne.
2015. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hihető...:]
2015. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem szoktam se*gget csinálni a számból, plusz nem találkoztam ilyen hülye nővel :D
2015. nov. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a srácok többsége nem akar komoly kapcsolatot, főleg ha csak szexre bepróbálkozik valakinél és pláne tőle nem. előfordul olykor, hogy valakivel csak szexnek indul, aztán komolyra fordul. erre viszont általában egyik fél sem így szokott rákészülni, ez csak kialakul menet közben. viszont ennek reményében nem érdemes lefeküdni valakivel, mert aztán csak mégnagyobb csalódás lesz belőle, ha mégsem úgy alakul...
2016. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!