Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt tényleg rasszista lennék?

Emiatt tényleg rasszista lennék?

Figyelt kérdés
Ismerőseim rasszistának mondanak amiért szőke lányként csak a szőke fiúk jönnek be és nem vagyok hajlandó velük olyan bulikba járni ahol sok a 'sötétbőrű' mert egyszerűen nem érzem magam biztonságban. Most emiatt jogosan mondják rám? Már az egész suli így emleget pedig nem vagyok gyűlölködő. Külsőre bakancsot hordok és keményebb zenéket hallgatok.lehet ezen kéne változtatnom? De akkor meg nem lennék önmagam..
2016. jún. 13. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagy rasszista. Én is imádom a kemény zenét és a keltákat-vikingeket. Véleményem szerint fontos a fehér büszkeség.

Barna hajú és szemű vagyok, de fehér ember.

2016. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

AZ ismerőseid hülyék, attól hogy szőke lányként csak szőke fiúk jönnek be az nem rasszizmus.

Én se szeretek olyan helyre járni ahol sok a roma, de ez még mindig nem rasszimzus, csak tudom, hogy az a társaság ami ilyen helyekre járkál, és roma azok nagy %-ban balhésak. Ismerme magam, én meg nem tudok 1-1 beszólást csak úgy megállni.

Ennek ellenére én sem vagyok rasszista, mert nem gyűlölöm Őket. Tudom, hogy a 90%-uk eléggé rossz, de van pár olyan roma ismerősöm is akik orvosira/mérnökire/jogira járnak.

Alapból meg a tevékenységet ítélem el, felőlem lehet magyar, cig-ány, aki lop, csal, hazudik, másokat bánt az bűnös.

2016. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Kit érdekel ki mit mond . A népek a tőlük eltérőt mind megkülönböztetik természetes és gúnyos kifejezésekkel . Saját nemzeten belül sincs sehol összhang , az eltérő kontinensről érkezők és idegen hagyományok (elavult szokások)azok mindenkinek furák vagy taszítóak . Az ízlésed is változhat még .
2016. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem rasszizmus.

A rasszizmus az, amikor egy raszt kollektívan elítélsz. Pl a négereket, mert feketék.

Az, hogy csak szőke fiúk tetszenek, inkább felszínességnek mondhatóak.

Romák közé meg a legtöbb ember nem szeret járni, mert -tisztelet a kivételnek- tudjuk, milyenek.

2016. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Én imádom a fehér bőrt. Nekem is az van és sose tudnék egy nem fehér bőrűvel összejönni. Egyszerűen nem tartom vonzónak. Semmi szexuális vágy nem jelenik meg ha rájuk nézek mondjuk a c....ra vagy a n....re stb. Nem hiszem, hogy ettől rossz ember lennék.

Én speciel a szőke férfiakat nem preferálom, ami tetszik az a barna/fekete haj és barna/zöld szem *-*

2016. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az a része gyanús csak, hogy nem érzed magad köztük biztonságban. DE nekem sem tetszik a sötét bőr. A sötét haj még igen, de a sötét bőr nem, a fekete bőrű emberek pláne nem, meg a néger vonások sem (vastag ajak, göndör haj). És én is olyan zenéket hallgatok, mint te, hordok bakancsot, de ez alapján ítélni hülyeség. (Ismerek egy meleg srácot, akire azt hitték, előítéletes, mert maga is bakancsot hord. Egy bakancsból semmi nem derül ki.) Nem vagy rasszista, de együtt bulizni miért nem akarsz valakivel csak bőrszín miatt? Az talán sok.
2016. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvasva a válaszokat, lehet, hogy félreértettem: egy idegen helyen oké, hogy nem érzed biztonságban magad. Én úgy értettem, hogy ők is valakinek az ismerősei, pl. házibulin.
2016. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

"Az, hogy csak szőke fiúk tetszenek, inkább felszínességnek mondhatóak"


Miért lenne az? Szerintem jobban felszínességre vall az a tény, hogy szőke alapján azonnal a szőke hercegre asszociálsz.

2016. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as!


Kérlek, áruld el, hogy mióta tudod, hogy mire gondolok illetve asszociálok. :)Nagyszerű dolog lenne, ha ilyen képességekkel rendelkeznél, de mint látszik, csak sötétben tapogatózol.


Egyébként a kérdésedre a válasz: Azért mondható felszínességnek, mivel egy -mondhatni jelentéktelen- feltételhez köti a kérdező a ismerkedést -párkapcsolati szempontból természetesen.

2016. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!