Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan fiatal aki úgyérzi...

Van olyan fiatal aki úgyérzi elszállt a kamaszkora?

Figyelt kérdés

Nem buliztam nem voltam "nagy arc ". Egy láthatatlan kis buzgómócsing voltam aki örökké csak magolt általánosban. A középsulit meg elcsesztem szóval semmi értelme nem volt mert ott se változtam sőt ott meg is buktam szóval bulizás helyett is maradt a tanulás de az már kényszerből. Ott se voltam népszerű csak egy srác akit az osztálytársai se kedveltek nagyon.


Szóval 23 éves srác vagyok aki most érzi,hogy kezd felnőni de semmi olyan nincs a kamaszkorában amire szívesen emlékezne vissza.


Most felesleges azon morfondírozni,hogy mit csinálnék másképp. Mindent. Dr ha ezen agyalok sokat akkor az egész napomat elcseszem vele szóval nincs értelme. Van még valaki aki úgy érzi,hogy kamaszként nem,vagy csak kevset élt ?


23/F


2016. jún. 14. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így ézrem,sajnos mikor én voltam gimis még esélytelen volt,hogy felvállaltan éljek.Sőt még az egyetemi évek sem voltak jobbak,sajnos nem élhettem sosem úgy,mint más normális fiatal..


28/f meleg

2016. jún. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelen. De nekem a kockulás miatt ment el... sose voltam jó tanuló de egyszer sem buktam. Valahogy mindig átmentem pedig nem volt gyenge a gimi ahova jártam :) a megoldás a jövődben van. Ha most nem lovalod magad bele az önsajnálatba és erőt merítesz akkor alakíthatod úgy az életedet hogy később vissza tekintve ne ugyan azt érezd mint most. :)

22F

2016. jún. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy érzem. Szerintem enyhe avoidant személyiségzavarom volt/van, ezért inkább a kockulást választottam a szociális élet helyett. Meg is lett mindennek a böjtje, úgyhogy jah... elcsesztem. De jó lenne visszamenni...


28/F

2016. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így érzem,ráadásul már a barátaim többsége eltűnt mellőlem,arról nem is beszélve,hogy tinédzserkoromban nem volt barátnőm emiatt úgy érzem hogy sok boldog pillanattól estem el.

Sok boldog pillanatom lett volna,de most így csak a rosszakra emlékezem vissza.


24/F

2016. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2


Az életem rendbetétele folyamatban van,de így van egy bizonyos "hátszél" (a kamaszkorom ) ami kicsit hátráltat.

2016. jún. 14. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó kamasz korom volt. Teljes mértékben mondhatom, csupa nagybetűvel, hogy ÉLTEM. Viszont a mostani életem pontosan az ellenkezője. Elszállnak a fejem felett az évek, úgy, hogy semmi nem történik. Szó szerint. Van nagyon jó férjem, van munkahelyem, anyagilag idáig még nem volt gondunk, de mégis nagyon sok-sok éve napról napra semmi sem történik. Mikor visszagondolok a régi évekre, úgy érzem, hogy egy hónap alatt több minden történt velem, mint az utóbbi évtizedben évek alatt. Alig van barátunk, az sem az az igazi barátság, itthon dolgozom, tehát nem vagyok emberek között... Hidd el, ez sem jó. Mármint az, hogy fiatalon nagykanállal faltam az életet, de felnőtt koromra pedig egy unalmas, monoton élet lett belőle. Inkább felnőttként lenne baráti társaság, lenne program ezerrel...Hisz a fiatal évek sokkal rövidebb idő, mint az utána következő egész életed. És ugye felnőttként sokkal nehezebb barátokat szerezni, hisz ilyenkor már leginkább mindenkinek megvan a maga kis megszokott élete, életritmusa, családja, munkahelye, általában baráti társasága...
2016. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok vele, mint te csak én most egyetemre járok és itt is csak a magolás megy...Igazából én azon szoktam filózni, hogy majd egyszer mit fogok mesélni a gyerekeimnek a gyerekkoromról, mert általános iskolától középiskola feléig nagyon rossz volt. Sőt, még csak képeket sem fogok tudni mutatni nekik, mert alig-alig készült valami kép az addig megélt "élményekről". 19/F
2016. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!