Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem? 18/f

Mi történik velem? 18/f

Figyelt kérdés
Kemény gyereknek tartom magam,de mostanában mindig elérzékenyülök,múltkor is volt a tévében,hogy a lánynak meghalt az apukája és sírt erre én is úgy meghatódam,hogy én is sírtam,vagy az utcán láttam egy tolószékes lányt gondoltam beszélgetek vele de mire közelebb értem hozzá elkezdtem könnyezni így inkább nem mentem oda.Korábban sosem fordult elő velem ilyen.

2016. jún. 15. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem voltál kemény gyerek. Nem mintha ez gond lenne.:)
2016. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Forraskent tor fel beloled az empatia.
2016. jún. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es te már csak tudod.
2016. jún. 15. 08:14
 4/6 anonim válasza:
Dolgoznak a hormonok:)
2016. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért jó, ha nem úgy viselkedsz szomorú, megható dolgoknál, mint egy fadarab. Inkább legyél érzékeny :) És szerintem kedves tőled, hogy beszélgetni akartál a lánnyal, biztos örült volna!!
2016. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szimplán annyi történik, hogy jó ember vagy, van benned empátia, ebben a rohanó világban keresztüllépnek egymáson az emberek, nemhogy segíteni vagy beszélgetni akarnának, tisztelet a kivételnek.
2016. jún. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!