Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Némelyik ember hogy tud...

Némelyik ember hogy tud állandóan pörögni?

Figyelt kérdés

Sok ilyen ismerősöm van, aki soha egy percre meg sem áll, mégsem fáradt soha. Dolgozik, utána még ilyen-olyan tanfolyamra jár, sportol, találkozik a barátaival, kb csak este ér haza egy pár órára. Emellett legtöbbjüknek párja, sőt, egyiküknek még gyereke is van, akikkel szintén sok időt töltenek. Hétvégén rendszeresen meglátogatják, a rokonokat, szülőket vagy csak elugranak kirándulni valahová. Hogy van valakinek ennyi energiája?

Én sokszor amikor hazaérek munkából 5 órakor, már csak arra van erőm, hogy beüljek a számítógép elé, olyan fáradt vagyok. Egyébként fiatal vagyok még, elég vitamint fogyasztok, és rendszeresen járok mozogni, szóval nem az a gond, hogy egészségügyileg nem vagyok rendben. Sokszor nem is testileg vagyok fáradt, hanem agyilag és lelkileg. Kedvem se lenne kimozdulni. Mitől függ, hogy valaki milyen energikus? Van aki egyszerűen ilyen típus?


2016. máj. 3. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
en sem tudom megvalaszolni a rejtelyes kerdesed, de igazabol nagyon szeretnem tudni en is, mert pont ma gondolkoztam ezen.
2016. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valaki csak ilyen. Szereti amit csinál, extrovert. Energiát nyer a beszélgetésekből, az emberek közelségéből. Ezzel ellentétben az introvert egyedüllétében energizálódik ha a hobbiját űzi vagy csak pihen. Te az utóbbi lehetsz. Nincs ezzel semmi baj, és nem jelenti azt hogy nem szereted az embereket.
2016. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!