Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félénkebb fiúk, ez titeket is...

Félénkebb fiúk, ez titeket is zavar?

Figyelt kérdés

Én is inkább az a félénkebb fajta vagyok, nem túl beszédes, és mindig zavar ha valaki megkérdi hogy miért vagyok ennyire csendes vagy miért nem lazulok el jobban.

Ti hogy vagytok ezzel?



2016. jún. 16. 10:10
 1/10 Laci20020629 válasza:
Hát én se vagyok az a szó kimondo fajta de az a sarokba bujos sem.Viszont szerencsére (a bárataimmal segítségével) már lassan kezdek ugy mond kinöni ebböl.
2016. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de engem is zavar. Mert ettől még jobban zavarban leszek. Ha jó a társaság, akkor feloldódom egy idő után. De ha ilyeneket mondanak, akkor tuti csak még jobban befeszülök.
2016. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Általában ezt pont azelőtt szokták betolni, mielőtt már lenne minimális ötletem, hogy merre indítsam a beszélgetést, de ezzel sikeresen elveszik a kedvem az egésztől. Tipikusan családi pofavizit alkalmával fordul elő az ilyesmi, és akkor még pár óra biztos csendben telik részemről. Baráti társaságban nincs gond, ott vagy sikerül bekapcsolódni a beszélgetésbe, vagy békén hagynak.

21/F

2016. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én se vagyok zárkózott, csak félénk. Ha nem muszáj nem beszélek, de ha megbízok valakiben(pl barátaimban) akkor tudom jártatni a számat:D

Utóbbi válaszoló: igen kb ez a helyzet nálam is, ha folyton felemlítik ezt akkor nehéz ellazulnom

2016. jún. 16. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:

És ezután jön az, hogy előcsúszik a zsebből a telefon, család nem nézi jó szemmel, és akkor már a következő témájuk is megvan ellenem :D

#3-as voltam

2016. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, elképesztően irritáló.
2016. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én se vagyok túl beszédes, de csak azokkal nem, akiket kevésbé ismerek. Ha már egy ideje ismerjük egymást már teljesen normálisan el lehet velem beszélgetni. Ha valaki megkérdezi miért vagyok ilyen, azt mondom neki, hogy csak azokkal akit nem ismerek. Ha valaki ezt nem érti meg, akkor nem kell vele foglalkozni. Szinte csak olyan haverjaim vannak, aki ennek pont az ellentéte, aki hasonlóan csendes, azzal nehéz lenne beszélgetni.
2016. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, én ismerek 2 srácot akik mindketten elég csendes típus, és egymáshoz is alig szólnak, de mindig együtt vannak. Ez már a rosszabb eset ha valaki még egy barátjával se tud beszélgetni.
2016. jún. 16. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam mondjuk inkább az a helyzet, hogy akikkel barátkozok, alapjáraton ugyanúgy csendesek és nem ismerkedős típusok, mégis jól el tudunk beszélgetni, szinte mindig van téma.

#3

2016. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laci20020629 válasza:
Huh hát nálam ez leginkább a lányoknál fordul elö ez a bizonytalanság (Ciki):-). Na de komolyan a haverok között megy a duma rendesen viszont ha lánnyal kezdenék el beszélni rögtön kiver a viz :-)
2016. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!