Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz egy olyan nőről...

Mit gondolsz egy olyan nőről aki gyakran káromkodik?

Figyelt kérdés
Meg hajlamos hangosan beszèlni.

2016. jún. 16. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
oszinte, szokimondo, eros a jelleme
2016. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ciki, ferfitol , notol egyarant. notol meginkabb ciki, mert elvileg ok vannak a gyerekek kozvetlen kornyezeteben, hogy nezne mar ki, ha egy ovono szajabol kicszuszna a megszokas miatt egy " kur:va anyad, brendonka" ?
2016. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Hangosan beszéddel olykor nincs baj, csak ne mindig, mert azt gondolnám, hogy egy figyelemhiányos ember, aki így kompenzálja erőtlenségét. Káromkodó nő undorító szerintem.
2016. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Primitív (lelkét tekintve is), kisebbségi komplexusa van (hiányos műveltsége és egyebek miatt) és ezzel kompenzál, mert mással nem tud.
2016. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Utálom ha egy nő káromkodik. Még a férfiaknál is ciki, nemhogy nőknél...
2016. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Ostoba lotyó.
2016. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
ugyanazt, amit egy káromkodó férfiról: buta, kulturálatlan
2016. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon visszataszító! Általában az ilyen nők matrónák, akik gyárakban robotmunkával vagy építkezéseken (esetleg olajtelepeken) hosszú nyelvű kőtörő kalapácsot használva nagyon nehéz fizikai munkával keresik a kenyerüket. Gyakran izmosak, de hájasak is egyben. Erősen dohányoznak (román vagy szerb csempészcigit szívnak), alkoholisták (sütőrum, kannásbor) s ezekből fakadóan már valamilyen zsigeri betegségük is van. Otthonkát vagy koszost köntöst hordanak az utcán is (néha tetvesek), a zsebükből kilóg egy szál zsíros lángoltkolbász. Nem ritkán tartózkodnak a város alatti csatornahálózatban s néha beszorulnak, ha az alagút végét rács zárja el. Patkányok is jönnek ilyenkor. Akkor ott várnak ameddig nem jön valaki a kulccsal. Néha prostituáltak, padlásszobákban tengődnek, fogatlanok, lavórban mosdanak, olcsón veszik a kínaitól a pvc hatású ajakrúzst. Dagadt, nyáladzó kuncsaftjaik vannak (a lábukra öklendeznek), egy menet körülbelül egy szerény vacsora ára. Ha van gyerekük, az általában utcagyerek (gamin), ha fiú akkor lopni jár, ha lány akkor koldul vagy már ő is szolgáltatást nyújt idősebb uraknak.
2016. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

"notol meginkabb ciki, mert elvileg ok vannak a gyerekek kozvetlen kornyezeteben, hogy nezne mar ki, ha egy ovono szajabol kicszuszna a megszokas miatt egy " kur:va anyad, brendonka" ?"


Ugye tudod, hogy nem minden nő dolgozik gyerekekkel? Mekkora ostoba, szerintem egy apa többet van gyerekek közelében, mint én, akinek nincs gyereke, és nem gyerekekkel dolgozik.

Na, pl. ő nem nagyon hülye, hanem qrva hülye. Ad neki egy kis színt, úgy érzem, a qrva a nagyonnál egy fokkal erősebb.


Kérdező: milyen apropóból? Mert a lábam a múltkor olyan lilára sérült, hogy az bizony nem beverés volt, hanem bebaaszás.


Nem vagyok műveletlen, sőt, átlag feletti IQ-m van - nem az internet mérte - , de szoktam káromkodni. Ha otthon maradt a bérletem, és a szívem hirtelen a bokámig lesüllyed, nem azt mondom, "ej, a teringettét!", hanem azt, hogy "basssza meg!".


Kötőszóként nem használok ba*meget, inkább indulatszóként vagy hangulatfestőként, ahogy fentebb is illusztráltam.

2016. jún. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
A lepontozások alapján úgy tűnik, nagyon szexinek kellene találnunk
2016. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!