Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Végeznétek illegális tevékenys...

Végeznétek illegális tevékenységet azért, hogy bebiztosítsátok a jövőtöket / megmentsétek a szeretteiteket?

Figyelt kérdés

Pénz kellene, az lényegtelen hogy mire. Műtét a feleségnek, kifizetni a házat, szimplán bebiztosítani a jövőtöket.

Alkalmatok nyílik drogot előállítani / árulni vagy nem is árulni, csupán szállítani A-ból B-be. Pár hónap alatt több százezret, akár milliót is össze tudtok szedni ( attól függ mit csináltok, előállítjátok, áruljátok vagy szállítjátok, illetve hogy milyen anyagot, mert pl: a kokain sokkal drágább mint a fű ).

Vállalnátok?


2016. jún. 16. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem minden törvényt tisztelek olyan nagyon, hogy feltétlenül betartsam, de drogban nem lennék benne, azzal komoly erkölcsi s egyéb fenntartásaim vannak. S az én elveim elég komolyak akkor is, ha az életemről van szó, ez pedig csak az anyagi jövőm.

2016. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Inessential ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 gnoomage ***** válasza:
100%

Azért az előállítás és árulás nem olyan egyszerű, az emberek 90% nem tudja csak úgy lehetőség miatt megcsinálni...


A szállítás még talán oké, ha nem a leghíresebb drogbáró akarja ezt, hanem egy nagyjából rejtett csapat még el is fogadnám.

2016. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Hát figyeld , én már személy szerint csináltam is ilyent kb 7 évig , és elmondanám hogy egyáltalán nem olyan közel sem ahogy szerintem elképzeled a dolgot! A fényeket a csillogást megkapod az elején(persze, ha az elején meg nem ölnek):) tegyük fel, hogy ez pipa ,és te vagy a felső körben...mert vezetőnek lenni nem úgy működik ahogy a filmekben tehát azért ölni is kéne. Nem lesz családod azt jobb, ha elfelejted ha erre az útra tévedsz...azt hiszed, hogy kihúzod magad a gondokból?? amikor középsuliban voltam naponta 40 ezret kerestem drogokból már akkor..és egy fillér sem maradt, mert én is rászoktam. MINDENT lerombol körülötted még annál is jobban mint amilyen helyzetben vagy könyörögni fogsz a halálért most mondom...de viszont lesz egy gyönyörű életed de max 2-3 évig csillogás minden, de ilyenkor elfelejted még azt is , hogy ember vagy megváltozik az értékrendszered illúziónak fogod látni a világot , és még azt is ami benne van soroljam még?? Gondold meg picit jobban..nekem naponta verekednem kellet azért, hogy életben maradjak és nem volt az, hogy ez most 150 kiló akkor vele nem ,mert nagyobb;) ez a valóvilág, és ez maga a pokol.
2016. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Drog, nők futtatás és még pár dologba, biztos nem mennék bele, mint rablás, stb. Van jó pár más dolog, amivel lehet pénzt szerezni.
2016. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

túl sok volt neked a breaking bad?:D

inkább nézd újra az 1. évadod.

nem volt az olyan könnyű.

az összes bűnözői ág ugyanolyan szakma,mint bármi más.

meg kell tanulni,el kell sajátítani,különben átvágnak,behúznak,felnyomnak,elkapnak.

2016. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem csinálnék ilyesmit bármennyi pénzről legyen szó. Nem azért, mert tisztelem a törvényt vagy bármi ilyesmi, hanem ismerem az illegális üzleteknek csalásoknak a következményét és nem akarok olyan ember lenni, mint az a személy, aki miatt másoknak kell megfizetnie.
2016. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként elárulom neked, hogy a drogterjesztő fele nem állítja elő neked. Erre megvannak a megfelelő emberek ezek az úgymond "kuncsaftok" előállítják és eladják a terjesztőknek. szóval egy bűnhálózat és mindenkinek megvan a maga szerepe. Az elején például gyógyszerekkel kezdik. mint mondjuk hangulatjavító vagy erős fájdalomcsillapító depresszió elleni gyógyszerek, ez a kezdőtőke. Később aztán jönnek a nehezebb drogok. Legalábbis úgy hallottam. :D
2016. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem éri. Inkább fogok programozni egy jól menő cégnél, vagy alapítok sajátot. Igaza van annak, aki azt mondja, hogy a bűnözés is egy "szakma".


[link]

2016. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MZ.per.X ***** válasza:
Az a baj, hogy ahhoz hogy drogot árulj, olyan körökben is kell mozognod. Ráadásul ha kicsiben csinálod, akkor csak zsebpénz, nagyban meg előbb utóbb megjelennek azok, akik nem akarják hogy csináld.
2016. jún. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!