Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Végeznétek illegális tevékenys...

Végeznétek illegális tevékenységet azért, hogy bebiztosítsátok a jövőtöket / megmentsétek a szeretteiteket?

Figyelt kérdés

Pénz kellene, az lényegtelen hogy mire. Műtét a feleségnek, kifizetni a házat, szimplán bebiztosítani a jövőtöket.

Alkalmatok nyílik drogot előállítani / árulni vagy nem is árulni, csupán szállítani A-ból B-be. Pár hónap alatt több százezret, akár milliót is össze tudtok szedni ( attól függ mit csináltok, előállítjátok, áruljátok vagy szállítjátok, illetve hogy milyen anyagot, mert pl: a kokain sokkal drágább mint a fű ).

Vállalnátok?


2016. jún. 16. 23:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kicsit sok volt a Breaking Bad?:D
2016. jún. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Milliárd alatt kizárt. Az felett meg úgyis elérhetetlen az ember, szóval simán.


Egyébként szívesebben alszom nyugodtan az éjjel. Így szegényen legalább nem kell attól félnem, hogy mikor töri rám az ajtót a TEK vagy mikor lesznek a családi eseményen a meglepetés sztárvendégek a NAV emberei.


Egy ismerősöm egyébként embert csempészett évekkel ezelőtt és lebukott. Nem érte meg neki.

2016. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tenném, a törvény ugyan nem érdekelne, ha elképesztően sok pénzt keresnék, inkább annak nem örülnék, ha egyik reggel előkaparnák valahonnan a hullám maradványait.
2016. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 acelsziv ***** válasza:

tehát segítenél tönkretenni más emberek jövőjét és életét, csak hogy a házad ki legyen fizetve... No comment.

Amúgy elárulom te szállítójelölt, hogy a kelet -európai és a dél-amerikai börtönök nem olyan szanatóriumok, mint a hazaiak.

2016. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mi ez Breaking Bad?

Ha értenék hozzá simán.

2016. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Drog kizárva...

Egyéb illegális tevékenység, amivel senkinek sem ártok, jöhetne , de nem pár százezerért. Annyit rendes munkával is lehet keresni.

2016. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Tudom mi az a breaking bad, de nem nézem.

Én sem végeznék ilyen tevékenységet, csak nemrég beszélgettem egy ismerősömmel, aki kapott egy ilyen ajánlatot. Egy közös ismerős említette meg, hogy a főnöke megbízható embereket keres, ha akar némi zsebpénz keresni, keresse fel. Persze előtte azt se tudtuk, hogy dolgozik az az ember, de így már világossá vált, hogy hogyan lehet 3 év alatt 2 BMW-je 23 évesen, szegény szülők mellett. Utóbb az is kiderült, hogy 18 éves kora óta csinálja.

És az ismerősöm elgondolkodott rajta. Én meg feltettem a kérdést, hogy ti elvállalnátok-e.

2016. jún. 17. 12:05
 18/19 anonim ***** válasza:

Mit tekintesz illegálisnak?


Pl.: Én szívesen termesztenék Marihuana-t ,mivel tudni illik azt nem csak drogként lehet eladni! (gyógyszerek...)


Sőt ,ha tudnám azt ,hogy valaki a családomból daganatos beteg lesz ,talán el is kezdeném termeszteni ,hogy aztán kenderolajat csinálhassak belőle!


Szerintem ennek a tevékenységnek nem szabadna illegálisnak lennie!

Ha pl.: azt vesszük ,hogy mindenki elmehet és főzethet pálinkát ,vagy csinálhat otthon bort!


Nyilván való szintetikus anyagokkal nem kereskednék ,illetve olyan illegális dolgot sem csinálnék amivel más ember életét kockáztatnám vagy akár csak egy kis sebet ejthetnék rajta! Ennyit azért nem ér meg a pénz!

2016. jún. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Inkább dolgozom/pénzt keresek.
2017. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!