Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok ehhez az életmódho...

Mit szóltok ehhez az életmódhoz? Gondoltatok már rá, hogy így éljetek?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 19. 14:51
 1/8 Inessential ***** válasza:
55%
Nem.
2016. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Kellemes lehet egy lavórban levakarni magadról a menstruációs vért és nyálkahártya cafatokat, de ő tudja.
2016. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha így kellene élnem, akkor már rég fontam volna egy kötelet és felkötöttem volna magam az első gerendára.
2016. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gondoltam pont ilyenre, de ha jót érez, akkoe felőlem!
2016. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan vannak a világban (és az országban is), akik nem igazán komfortos körülmények közt élnek (ki kényszerből, ki azért mert így szeretne élni). Számomra nem szokatlan, tegye így, ha neki így jó.
2016. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
2-es nem tudom te hogy vagy vele, de én "két léről" kisebb lavórban is tökéletesen tisztára tudom mosni az alfelemet, akkor is, ha épp menstruálok. A fürdőszoba folyóvízzel elég új találmány, ahhoz képest, hogy az emberiség nőnemű tagjai milyen hosszú évszázadokat és ezredeket tudtak szépen végigtisztálkodni nélküle. Jól járnál, ha te is megtanulnád a mikéntjét, mert ha pl. van egy váratlan főnyomócső törés a vízműveknél, vagy valami gebasz náluk, vagy nálad vagy az utcában, vagy karbantartás, felújítás, akkor elég rosszul jársz.
2016. jún. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy szereti a retrót, de a légvédelmi szirénás mobilcsengőhang meg az óvóhelyen alvás nálam már kiverte a biztosítékot. Egy olyan dolgot állít be hú de izginek meg cukinak, amiben több millió ember halt meg. Kb. mintha valakinek Auschwitz tetszene és arra emlékeztető házban élne.
2016. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm az aggodalmadat, hatos, mélyen meghat. Már volt az általad felvázolt eset. Van családom, barátaim, eddig nem maradtam zuhany nélkül. Hobbiból meg nincs kedvem a véres cafatokat kerülgetni egy lavórban. Engedelmeddel.
2016. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!