Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichológusok! Hogyan legyek...

Pszichológusok! Hogyan legyek kétszínű?

Figyelt kérdés
Rövid leszek. Tudom, hogy hogyan kell, de ha hazudok, mást tettetek mint aki vagyok, akkor egy idő után olyanná is vállhatok, hogyan érjem el, hogy ezt elkerüljem, tehát hogy eközben önmagam maradjak, belül, a tulajdonságaim, az, ki vagyok? Szakértők hozzászólását várom.
2016. jún. 21. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok pszichológus, de szerintem amíg nem ér össze a két életed, el tudod különíteni a saját énedet, addig nincs semmi gond.

Oké, van egy kicsi esélye, hogy olyanná válhatsz, de a színészek is tartósan beleélik magukat a szerepükbe, mégsem torzul el a személyiségük(pl.: Anthony Hopkins sem kezdett el embereket enni, pedig három filmben is Hannibal Lecter bőrébe bújt).

Jó, van ellenpélda is, mint tudjuk Heath Ledgar, de azért az egy kivételes eset volt...

2016. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, igazad lehet, de a színészek azok csak ritkán játszák meg magukat, pár tíz percig.
2016. jún. 21. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, most ne csak a sztárokra gondoljunk, amikor az időtartamot nézzünk. Vannak, akik mellékszerepeket játszanak, néha híres színészek is csak egy-egy jelenetben tűnnek fel, amit lehet, hogy csak "pár tíz percig2 tart leforgatni. Ezt hívják egyébként cameo szerepnek, de ez most nem lényeges.

Szerintem azon múlik, hogy felkészülnek a szerepükre, és ha ezt jól teszik, akkor egyúttal megtanulják elkülöníteni azt személyiséget meg a valódi énjüket.

Lehet hülyeség, de lehet, hogy neked is be kéne tanulnod az új személyiségedet, mintha egy szerepet tanulnál meg. Aztán ha eljön a "forgatás" ideje, akkor előveszed. Ha kell pár tíz percre, ha kell több időre.

De azért jobb, ha megvárod mások véleményét is. :D

2016. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!