Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a be nem tartott...

Blade Bone kérdése:

Mit gondoltok a be nem tartott ígéretekről?

Figyelt kérdés
Alap esetben. Plusz olyankor, mikor összevesztek valakivel... vagy ha veletek vesznek össze.
2016. jún. 22. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést.
2016. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én sem értem, megpróbálnád egy kicsit összeszedettben ki fejteni?
2016. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Am, kicsit el kellett mennem. :) Hát arra gondolok alap eset alatt, amikor ugye megígér valaki valamit, aztán nem tartja be. A másik, mikor ez szintén megtörténik, mmint az ígéret, dee aztán történik valami, pl veszekedés, amelynek hatására nem tartják, vagy nem tartod be azt. :)
2016. jún. 22. 15:23
 4/9 anonim ***** válasza:

fura egy kérdés...

Igazából nem tudok mit mondani...

Nem tetszene és kész?

2016. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
alap esetben szemét dolognak tartom. ha közben megromlik a kapcsolat, akkor meg attól függ milyen ígéretről van szó
2016. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valamit megígérek, akkor azt be is tartom és a másik féltől is elvárom. Ha a másik fél nem tartja be az ígéretét, akkor utána én sem kezelem úgy. Utólag mindig kiderült, hogy jól döntöttem, hogy az ilyen emberekre nem pazaroltam több időt.
2016. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem, tehát akkor mondhatni, ha a másik ember úgy állna hozzátok, akkor még veszekedés/szakítás és egyéb történések ellenére is tartanátok a szavatok?

Szerintem is egyébként ez a normális.


#4-es, ezt csak te tudhatod, de talán még amit most írtam közelebb visz a válaszhoz. :)

2016. jún. 22. 18:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezért nem ígérgetek.Megtanultam,hogy sem a másiktól nem lehet elvárni,hogy biztosan teljesítse,sem magamtól,hogy biztosan betartom.
2016. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, vagy jól át kell gondolni mindent, mielőtt kimondjuk...h
2016. jún. 22. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!