Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert lehet az hogy az ugyinté...

Miert lehet az hogy az ugyintézők elhallgatták hogy tulfizetésben vagyok es a korábbi tartozásomon ugrálnak csak? (eon) lehet panaszt tenni? Vagy reszl lentebb

Figyelt kérdés

Van egy régebbi tartozásom, annak rendezése kapcsán hol ezt a papirt hol azt kellett potolnom, szinte már naponta járkáltam hozzájuk hogy végre el legyen intézve a reszletfizetés meg a stb.


Erre egyszer egy kedves ügyintéző fogadott aki közölte hogy amugy a korábbi rartozás utáni számlákkal viszont tulfizetesem van es ha szeretném beleszámitja a tartozásba vagy a kövi számlákba, de ki is utalhatja nekem...

Ezt egyetlen ügyintéző sem mondta addig.sőt, olyanokat csináltak, hogy szoszerint mosolyogva rémisztgettek hogy lehet ugy sem kapok részletfizetésit.


Komolyan, mintha nekik az lenne az öröm ha minél jobban szenved az ügyfél.pedig kétlem hogy jutalmaznák őket abban hogy ügyfélellenesek legyenek..


Ilyenkor lehet panaszt tenni vagy jobb ha az egyetlen segitőkesz ügyintézőre nem hivom fel a figyelmet?

Vagy nyilvános köszönet annak aki segitett a többiekkel ellentétben, ertem ez alatt hogy a vezetőségnek cimezve?


2016. jún. 22. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy milyen szóbeli utasításhoz tartják magukat azok az ügyintézők, akik elsunnyogták a túlfizetésedet. És azt sem tudhatod, hogy ki fogják-e rúgni kedves nyilvános köszöneted után azt, aki az igazat megmondta neked, hiszen a cégnek kedvezőbb, ha ő garázdálkodhat a te pénzeddel és így ráfoghatják a tisztességes ügyintézőre, hogy a cég érdekei ellen dolgozik.
2016. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem ezt tapasztaltam az eonnál. Nálunk minden 3v februárban van leolvasàs. Ha túlfizetés van automatikusan küldik a pénzt.

Én a biztosítónál tapasztaltam ha nem kérem vissza akkor nem adják.

2016. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:
Szerintem tekintsd "talált pénznek",ne tolj ki azzal,aki normális volt veled.
2016. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És hogyan mivel lehet ezt a segitőkész ügyintézőnek megköszönni?

Amugy nem értem a többieket, valami hatalommániás kisemberek akik annak örülnek hogy másokat "szorongathatnak"?

2016. jún. 22. 23:11
 5/5 szonata ***** válasza:
Ha teheted, válassz másik szolgáltatót. Ha tartozásod van, de ugyanakkor korábbi többleted is kimutatható, azt is látnia,közölnie kell és a valós tartozást kezelni. Felsőbb utasítás egy tisztességes cégnél nem létezhet ilyen esetre. Van applikáció is, mely mindent kimutat és utalhatsz is.
2018. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!