Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek-e olyanokat, akik...

Ismertek-e olyanokat, akik nem a saját korosztályuknak megfelelően "viselkednek"? Kelt-e ez visszatetszést a környezetükben?

Figyelt kérdés
A kérdésben felnőttekre gondolok. Olyanokra, akik valamilyen okból egy másik korosztállyal barátkoznak, az ő problémáikat élik meg, vagy csak úgy élnek, mintha jóval fiatalabbak - esetleg idősebbek lennének. Miben jelentkezik ez, és mit szól hozzá a környezetük?

2016. jún. 23. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 30 éves nő egy 15 éves szintjén viselkedik. Chippendale fiúkra huhog,amikor Ő csupán átlagos. Gáz módszerekkel próbálja becserkészni a "jópasit". Most is hallom,ahogy mondja: Jajj de jópasi...! 😱

Csodálkozik hogy nem áll vele szóba senki.

2016. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
75%

15 éves vagyok, utálom a korosztályomat. Mindigis földhözragadtabb, konzervatívabb voltam, nem a nevelésem miatt, egyszerűen csak sosem kötött az le, hogy állandóan "szerelmi" gondjaim legyenek, mindig mással legyek együtt, a hülye tömeg dolgok, a gyerekes kavarások. Felnőttekkel mindig jobban kijöttem, de zavart hogy lenéznek a korom miatt, szóval most ott tartok, hogy egyedül vagyok. :D Majd lesz valahogy.

15L

2016. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!