Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják páran, hogy "ma...

Miért mondják páran, hogy "ma már divat lett a homoszexualitás"?

Figyelt kérdés

Feltételezem, hogy a tényleges érintettek száma nem változott


Ez olyan mint kb, azt mondani, hogy divat lett feketének lenni? Vagy nem?


Van egyáltalán olyan, hogy valakinek megtetszik és heteroból áttér homoszexuálisba


Én nekem a legjobb barátaim kan neműek, és akárhány csajjal is voltam egyik sem volt az igazi, mondhatni csalódásféle lett a vége, de ez nem ad okot, hogy áttérjek a másik nem felé vonzódni, és aki ezt gondolja, hogy ez valakinél így működik szerintem annak súlyos gondja van az empátiával


22f



2016. jún. 24. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az érintettek száma egészen biztosan nem változott. Mindössze többet lehet a témáról hallani, olvasni, az érintettek jobban felvállalják, kevésbé szégyenkeznek miatta. Erre mondhatják egyesek, hogy "divat lett."

Aki viszont azt gondolja, hogy erre csak úgy át lehet térni, rá lehet szokni, ha amúgy semmi hajlama nem volt azelőtt az illetőnek, az nagyon tájékozatlan.

2016. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

Mert buták és nem tudnak sz-rt se :D

(Amúgy feketének lenni tényleg divat, de csak akkor, ha fehér vagy. Ha fehérként rendelkezel fekete vonásokkal - dús ajkak, nagy fenék, fonott haj - az menő. Ha fekete vagy ugyanezekkel a paraméterekkel, akkor lelőnek amerikában a rendőrök :D )

2016. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen már én is elgondolkodtam .. keress rá a milánoi divat hétre .. egyböl megérted ..
2016. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt,van,lesz.

Volt,amikor vállalható volt-lásd ókori görögök.

Volt,amikor tiltották. Most arrafelé tendálunk,hogy ismét vállalható.

Nem divat ez,egész másról van szó. Hagyjuk egymást élni,azt mondom.

Heteroként írtam.

2016. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

"Vagy nem?"

De, mert genetikádban van születésed előtt már.

De nem így értik, kik ezt mondják. Nem szó szerint áttért emberekre, csak viselkedési formára értik.

Pl.: 30-40 éve elégé divat volt feketésen viselkedni bizonyos helyeken.

Na látod.

2016. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Inessential ***** válasza:
100%

"Van egyáltalán olyan, hogy valakinek megtetszik és heteroból áttér homoszexuálisba"


Ilyen nincs.

De van van, hogy valaki később jön rá, hogy esetleg biszex, vagy meleg.

2016. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Inessential ***** válasza:
De olyan van*
2016. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nagyon egyszerű oka van:


A homofóbok, meg úgy általában a gondolkodásra képtelen, buta egybites agyú emberek azt gondolják, hogy a melegség a mai liberális, "erkölcstelen" világunk egyik terméke. (Amivel ugye a saját műveletlenségüket is igazolják, hiszen már az ókori görög és római irodalmi művekben is sok szó esik a témáról). S azt hiszik, hogy ez szabad választás eredménye (azt persze, hogy ez az "átalakulás" hogyan megy végbe, arra ők maguk se tudnak válaszolni), s emiatt minden olyan dolgot, ami a melegség elfogadására irányul (melegfelvonulás, melegek diszkriminációjának felszámolása stb.), ezekre mind azt gondolják, hogy "népszerűsíti" a melegséget, mintha valami politikai irányzatról vagy gondolkodásmódról lenne szó. Emiatt keletkeznek az ilyen baromságok, miszerint a "homoszexualitás divat", meg "eltanulható". Az ezzel foglalkozó álkeresztény, szektás műsorok is biszexuálisokat mutogatnak úgy, mint egy "meleg aki heteró lett". Szánalmas.


Mellesleg iszonyat sok az olyan ember, aki csak az általa hallott vagy olvasott melegellenes érveket böfögi vissza úgy, hogy közben semmit sem tud a témáról, mert nem is érdekli őket a téma semennyire se.

2016. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!