Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, adnátok tanácsot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adnátok tanácsot egy meleg srácnak az öltözködésben, divatban?

Figyelt kérdés
20 éves meleg srác vagyok, nemrég fogadtam el magam, mint meleg. Eddig nagyon fiúsan öltöztem, nem igazán követtem a divatot, de egyre inkább úgy érzem, szeretnék trendi lenni. És bár mindig azt mondják, a meleg fiúknak jó érzéke van ehhez, én úgy érzem, szükségem lenne némi segítségre, szóval szívesen ismerkednék olyan lányokkal, akik segítenének nekem a tanácsaikkal, akár eljönnének velem shoppingolni, hogy megtaláljam a hozzám illő stílust. Valaki?:)

2015. febr. 27. 21:01
 1/7 A kérdező kommentje:
(egyébként pesti vagyok)
2015. febr. 27. 21:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Divatsuliba jarok. Lehet, hogy alternativ a stilusom, de erdekel a divat es szivesen segitek :)
2015. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En szivesen:33
2015. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de utálok shoppingolni és nem érdekel a divat. Szerintem te se lányoktól kérj öltözködési tanácsot (hacsak nem szoknyában akarsz járni ezek után meg tűsarkúban), hanem férfiaktól. Attól még férfiként öltözhetsz, mert meleg vagy...
2015. febr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia,


Szívesen segítek neked. Én is 20 éves vagyok (pasi) és pesti. írj nekem és beszélünk

2015. márc. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia. (:

Ha esetleg még vársz pár jótanácsot, akkor itt vagyok és nagyon szívesen segítek bármiben! (:

18L, pesti

2015. márc. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha esetleg még kell segítség itt vagyok, mindenki szerint jó a stílusom, nyugodtan írj rám. :)

16/F

2015. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!