Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint divat a homoszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint divat a homoszexualitás, azok válaszolnának ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

1. Szerinted mi okozta a heteroszexualitásodat?


2. Mikor és hogyan döntötted el, hogy heteroszexuális leszel?


3. Lehetséges, hogy heteroszexualitásod csak egy átmeneti állapot, amit majd kinősz?


4. Lehetséges, hogy azért vagy heteroszexuális, mert félsz az azonos neműektől?



5. Ha még soha nem volt kapcsolatod veled azonos nemű személlyel, akkor honnan tudod, hogy nem az volna a jobb? Nem lehetséges, hogy csak nem találtad meg a megfelelőt?


6. Kinek mondtad el, hogy heteroszexuális vagy? Hogyan fogadták?


7. A heteroszexualitással nincs semmi baj, amíg másokat békén hagysz. De miért van az, hogy a heteroszexuálisok közül annyian szeretnének elcsábítani másokat?


8. A legtöbb gyerekeket molesztáló felnőtt heteroszexuális. Szerinted biztonságos dolog egy szülőnek heteroszexuálisokra bíznia a gyermekét? Különösen heteroszexuális tanárokra?


9. Miért van az, hogy a heteroszexuálisok állandóan láthatóak akarnak lenni és mutogatni akarják magukat? Miért nem tudnak meglenni anélkül, hogy közszemlére tennék szexualitásukat, amikor nyilvánosan csókolóznak, jegygyűrűt viselnek, vagy a párjukról beszélnek?


10. Hogyan lehet valóban kielégítő a kapcsolatod egy más nemű emberrel, ha fizikailag és érzelmileg is annyira különböztök egymástól?


11. A heteroszexuális házasságot az egész társadalom támogatja, mégis az ebben az évben kötött házasságoknak több mint a fele válással végződik majd. Miért van olyan kevés sikeres heteroszexuális kapcsolat?


12. Ha arra gondolsz, mennyi problémával kell a heteroszexuálisoknak szembenézniük, szeretnéd , ha a gyerekeid heteroszexuálisok lennének? Megfontolnád-e, hogy terápiára küldd őket, hogy megváltozzanak?



2015. ápr. 3. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
nem rossz fricska így szembesíteni az embert saját magával :)
2015. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
0%
Bocsi h ezt mondom de a homoszexualitasrol kerdeztel nem a heteroszexualitasrol
2015. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Van valós homoszexualitás és van divatb-ziság. A kettőt nem lehet egy kalap alá venni.

Kedves kérdező, te nagyon fel vagy háborodva, ha valaki nem kedveli a homoszexuálisokat, de nekem a hangnemből úgy tűnik, Te éppen olyan heterofób vagy, mint akiket az ellenkező oldalról elítélsz.

2015. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

kérdező, gondoltam, de be is igazolódott, hogy értő olvasásra itt ne számíts


(#1 vagyok és sem homo, sem homofób)

2015. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ha Heterófob lennék akkor 15 évesen leköptem volna a szüleimet amiatt mert csókoloztam előttem az ágyvégén, de nem vagyok az, mert ugyan olyan örömmel tölt el egy szerelmes heteroszexuális pár látványa, mint egy homoszexuális páré.


Amúgy Divat b*ziság nincsen, mert ki az a hülye, aki divatból melegnek vallja magát Magyarországon, hogy leb*zizzák az utcán?


Én velem a nyáron esett meg, hogy egy lengyel sráccal egy bodé mögött voltunk, aztán ott pásztor óráztunk, utána ahogy elindultunk vissza, én átakartam karolni a derekát és úgy magamhoz ölelni, erre jól beszólt egy pasi, hogy b*zik... erre elrebbentem a sráctól...

2015. ápr. 3. 11:59
 6/25 anonim ***** válasza:

Na most jól kioktatod a népet, helyes! Jól megmondtad nekik!

Engem nem érdekel ki micsoda, addig amíg boldog, de azért válaszolok a kérdéseidre.


1: A természet


2: Amikor elsőnek megtetszett egy lány


3: lehetséges


4: Nem, mert imádom a nőket, pasik meg taszítanak szexuálisan


5: Lányokkal fantáziálok naponta kb 1000-2000szer, pasikkal elfog a rosszúllét ha belegondolok, hogy hozzám ér úgy. De nem zárkózom el a kipróbálástól amint találok egy olyan pasit akivel el tudom képzelni (ja és nem leszek kapcsolatban)


6: Családnak. Jól viselték, várják az unokát


7: Mert ilyen a természet, én is kapcsolatban vagyok, mégis imádok másokat csábítani


8: Ha ismered az illetőt igen, szerencsére jó emberismerő vagyok


9: Mert szeretjük mutogatni azt ami boldoggá tesz, mindneki ilyen


10: Párommal egyáltalán nem különbözünk, ezért értjük meg nagyon jól egymást


11: Sok házasság nagy válást is okoz. Sokan fiatalon/hülyén/impulzussal/rózsaszín köddel kezdik a házasságot. És sokszor nincs kedvük dolgozni sem rajtuk. A szakítás nem szexuális beállítottság kérdése.


12: Szeretném, hogy heterók legyenek mert szeretnék saját unokákat, persze nem zárkózok el semmi elől, a lényeg, hogy boldogok legyenek. (titokban szülőknek mindig vannak preferálásai, Pl: lány legyen, okos legyen, ilyen egyetemet végezzen, szeresse a Rock+Rollt, de természetesen nem tudod megváltoztatni, maximum befolyásolni kicsit)

2015. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Te az esetek felében jól használod, a másik felében meg rosszul a heteroszexuális szót... miért lenne nehezebb egy heteronak (fiú lánnyal) egy homoszexuálissal (azonos neműek) szemben? De itt jól használod: Lehetséges, hogy azért vagy heteroszexuális, mert félsz az azonos neműektől?

de itt megint rosszul:Lehetséges, hogy heteroszexualitásod csak egy átmeneti állapot, amit majd kinősz?

Érted amit mondok? Nem sértés, csak tisztázás.

2015. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezt a tesztet én is átvettem...
2015. ápr. 3. 12:11
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ez egy netes teszt, vagy mi? xdd csak mert olyanok a kérdések...
2015. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

1. a fajfenntartás ösztöne, ez így normális

2. mikor megfogantam, mert ez a normális

3. nem

4. nem

5. a szart se eszed meg, mégis tudod, hogy nem finom

6. mindenkinek és jól

7. mert b aszni jó

8. igen, biztonságos

9. nyilvánosan csókolózni senkinek sem kéne

10. kiegészítésnek hívják

11. mert sok a hülye

12. nem, mert szeretnék unokákat stb, ami két fiúból/lányból nem lesz



amúgy nagyon vicces voltál!

2015. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!