Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok, bunkó, roh**k,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekicsir.,. kérdése:

Nem akarok, bunkó, roh**k, szemét, mocsok, köcsög, zaklató, nyomorult féreg, szörnyeteg lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22/f


egy lány akit megöltem, kikészítettem, utál, hány tőlem, nem akar rólam hallani, tönkre tetem, bár ő is hibázott egy icipicit a vége felé, nem tudok leszállni róla, zaklatom, nem hagyom békén, szeretem nem akarom, hogy mással legyen, azt akarom, hogy adjon még egy utolsó esélyt, hogy rendbe tegyem ezt az egészet.


nem tudok nélküle élni.


mit tegyek?

és lehet, hogy mással fog randizni jövőhéten, mert ismerkedik egy másik fiúval, de én kórházban leszek egy hétig, mit tegyek?

mit tegyek?



2014. nov. 13. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fog mással randizni ha megölted ?
2014. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
golyót a fejbe
2014. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
átvitt értelembe, megöltem, kikészítettem, rosszul van stb...
2014. nov. 13. 17:35
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Veszíteni tudni kell. Már az elején tudjuk, hogy egyszer vége lesz. Fel kell rá készülni, és emelt fejjel fogadni a csapást. Nem az a férfi, aki megveri a riválisát, hanem aki elismeri hogy amaz jobb nála.
2014. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tudsz nélküle élni hidd el.

Ha zaklatod akkor sem ő, sem azok a lányok akik megtudják, hogy egy aberrált zombi állat vagy, nem fognak veled szóba állni! Addig hátrálj ki a hülyeségedből amíg izomból pofán nem ver a karma! Bűnhődj ,és tanulj belőle. Művelődj, nyugodj le, és próbálkozz később, akár másnál.

Fiatal vagy és heves. Fékezd magad!

2014. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Buford Tannen ***** válasza:
75%
szellemek vagytok?
2014. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
ha belátod, hogy elrontottad, akkor talán van kiút. mutasd neki a jó oldalad, kedveskedj neki, és kérj nagyon őszintén bocsánatot. ha tényleg ennyire durva a helyzet, akkor hagyd egy kicsit, hogy "elkallódjon". ha úgy kell lennie, visszajön. hagyd hogy boldog legyen, ha szereted. :)
2014. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De elrontottam, odáig kergettem, hogy már szerintem azért kezdett el ismerkedni, hogy engem lekoptasson. És nem megy, hányingerem van magamtól, visszagondolok a nyárra olyan jó volt annyira szeretett én voltam a mindene, és most semmi sem maradt már benne irántam, de tudom, hogy ha engedné visszatudnám csinálni, de ott van az a másik fiú akivel randizni fog és akit szeret, és nem megy, fáj, nagyon fáj, elképesztően fáj ez, a saját hülyeségem miatt, tettem tönkre ezt az egészet, őt is, magamat is, és az életünket is.

vissza kell csinálnom, vissza akarom csinálni, tudom, hogy képes vagyok rá!!! :'(

szeretem őt nagyon. :'( :-(

2014. nov. 13. 17:45
 9/18 A kérdező kommentje:
...hát....én már csak egy szellem vagyok, lélek nélkül, csak bolyongok az utcákon, és fáj.
2014. nov. 13. 17:51
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"de tudom, hogy ha engedné visszatudnám csinálni"

Nem, kérdező, nem tudnád. Elmúlt a szerelem, és az nem jön vissza. Ez a hajó elment, vegyél szépen búcsút tőle. Feleslegesen rugózol rajta. Tudom, hogy fáj. Mindenkinek fáj, és mindenki túléli. Te is túl fogod. Annak semmi értelme, hogy a csaj egy szép emlék helyett egy idióta vadbarom képével lépjen tovább.

2014. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!