Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éves kapcsolatomból ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatomból ki akarok lépni. Mit tegyek, hogy törékeny létemre ne zuhanjak össze? Szeretem, meg minden, de túl sokat vétett ellenem, ami felett már nem tudk szemet hunyni. Tippek?

Figyelt kérdés
20L
2014. okt. 24. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd le egy papírra, hogy "mit vétett ellened" és amikor szomorúnak érzed magad olvasgasd...
2014. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Folyamatosan az volt, amit ő akart, az én szavam soha nem ért semmit. Flörtölgetett más csajokkal, volt, akit meg is akart fektetni, köztük az egyik legjobb barátnőmet dicsérte, hogy duci létére milyen szexis. Számtalanszor a szemembe hazudott, saját, hímsoviniszta törvényei vannak különc értékrenddel...
2014. okt. 24. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem akarlak elkeseriteni, de ha helyette a herceget varod feher lovon akkor csalodni fogsz.
2014. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Én azért mondjuk sokkal szívesebben lennék nő létemre egyedül, herceg és fehér ló nélkül, mint egy olyan pasival, akit a 2. hozzászólásban jellemzett a kérdező.

2014. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2%

"Folyamatosan az volt, amit ő akart, az én szavam soha nem ért semmit."

Bizonyára nem véletlen.


"Flörtölgetett más csajokkal, volt, akit meg is akart fektetni,"

Bizonyára ez sem véletlen, valójában az első mondatból következik.


"köztük az egyik legjobb barátnőmet dicsérte, hogy duci létére milyen szexis."

Ez még kedves is lehetne. Biztosan meg akart fektetni másokat, vagy csak azt mondta másokra, hogy szépek?


"Számtalanszor a szemembe hazudott,"

Nőjj fel.


"saját, hímsoviniszta törvényei vannak különc értékrenddel..."

Tehát önálló és férfias.


Nekem szimpatikus srác képe rajzolódik ki, de tényleg nem vagy mellé való.

2014. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Pedig amiket felsorol a kerdezo azok nagyjabol minden ferfiban meglesznek.
2014. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz túllépni rajta. Találsz majd egy olyat, aki megtesz érted mindent. Amit az első válaszoló ír, az elég jó.
2014. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig amiket felsorol a kerdezo azok nagyjabol minden ferfiban meglesznek."


Igen meglepne, ha ez így lenne. :-)


Én mondjuk herceget sem fehér lóval, sem fehér ló nélkül nem kerestem soha, csak normális, jó fej, szerethető pasit, és a három férfi közül, akivel valaha párkapcsolatban éltem (illetve élek), szerencsére egyik sem volt a fenti, nem éppen rokonszenves tulajdonságokkal "megáldva".

2014. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!