Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen hogy lehet változtatni?

Ezen hogy lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi időben egyre több problémám van magammal szemben.Sajnos nem vagyok megelégedve magammal,a külsőmmel,konkrétan dagadtnak érzem magam.A környezetemben élők,viszont nem látnak engem kövérnek.Nagyon önbizalom hiányos is vagyok.Nem merem felvállalni magam,az ízlésem,a stílusom.Pedig ilyen tök normális,nem ilyen EMO,vagy punk stílus.Már egyre jobban utálok kimenni az útra,mert úgy érzem mintha az emberek engem néznének,és röhögnének rajtam.és hát eléggé szorongós vagyok,társaságokban is nehezen oldódok fel.


ezen hogy lehet változtatni?



2016. jún. 25. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szociálfóbiásnak érzed magad?

Talán fogadd el magad, olyannak amilyen vagy, vagy épp ha sehogy se megy, kezdj el sporttolni, hogy legyen olyan alakod, amilyet szeretnél.

A sport egyébként növeli az önbizalmat is, tehát ebbe is segít.

És ne gondold azt, hogy mindenki téged néz, és rajtad röhögnek. Én visszamosolyognék azokon :)

2016. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. :)

Szerintem nincsen olyan fóbiám.:S

2016. jún. 25. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ésszerű életet kéne élned.

Így eltűnne önbizalom hiány, általánosítás, előítélet, szégyen érzet s minden negatív baromság.

Hogyan pedig ez: Legyél tudatában állapotaidnak minél hamarabb, így tudsz rajtuk változtatni.

Önbizalom hiányra pedig gondolkozz el magadon s lásd magad reálisan. Ésszerűséggel akár pár perc alatt valóság közeli szintre rakhatod önbizalmi szinted.

2016. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!