Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy találhatnék munkát,...

Hogy találhatnék munkát, hogyha így érzek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy éppen diákmunkát keresek és még sosem dolgoztam, csak egyszer, akkor is egy héten keresztül, napi 12-14 órákat feketén. Nézem a diákmunka szövetkezeteken az aktuális munkákat és mindenhol csomó tulajdonságot felsorolnak és ahogy meglátom ezeket, kb. alkalmatlannak érzem magamat. Jó a kommunikációs képességem írásban & szóban, valamint középszinten megy az angol, bár amióta letettem a nyelvvizsgát sokat romlott a nyelvtudásom, szóval ebben a középszintben azért már nem vagyok biztos. Mit tegyek, hogyha alkalmatlannak érzem magam? Jelentkezzek bátran és próbáljam meg "lesz, ami lesz" alapon? 19/F
2016. jún. 26. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz bátran. Annyi agyhalott kap diákmunkát, szerintem nem kell félned.


Egyébként később is hasonló lesz majd, ha rendes állást keresel. Fel van sorolva egy halom dolog, de igazából úgyis majd ott jön bele az ember. Előre felesleges félni.

2016. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van. Az a helyzet, hogy az álláshirdetésekben a legideálisabb munkavállalót írják le, tehát valaki olyat, aki mindent tud magától és nem kell megtanítani semmire. Nyilván ha csak ilyet lennének hajlandóak felvenni akkor óriási munkaerőhiány lenne és nem működne a piac. Egy önéletrajzot simán küldhetsz, ha az alapján visszahívnak, akkor már nem kell emiatt aggódnod. (kivéve persze ha óriási kamu a cv-d :D)
2016. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előzőek mindent elmondtak, én annyit javaslok még, hogy járj el annyi állásinterjúra (biztos kidobnak egy-két helyről, mert mindenkit ki szoktak szórni az elején), amennyire csak tudsz, aztán a végén eljutsz arra a szintre, hogy tojsz arra, alkalmas vagy-e, meg mit gondolnak rólad... Na akkor fognak felvenni :D Velem legalább is így volt.

20/L

2016. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!