Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan találhatnék munkát...

Hogyan találhatnék munkát érettségivel, tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés
Egész nap állást keresek interneten, de semmi nekem való, mindenhez kell tapasztalat, meg ilyenek. Vagy várjam meg a Szeptemberben induló képzést és addig legyek így...?

2016. febr. 22. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy marad az irodai közfoglalkoztatás, s ha szerencséd van, alkalmaznak.
2016. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az irodai közfoglalkoztatás mit takar, mi az?
2016. febr. 22. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem, hogy írtam rengeteg önéletrajzot, és a helyi cégekhez elvittem. Személyesen. Nem rögtön, de sikerült találnom munkát. Ha van lehetőséged akár tanulhatsz is, de jól válaszd meg, hogy milyen szakmát, hogy legyen értelme. Mert kisvárosban, például marketingesnek tanulni felesleges, pláne ha 2 osztályban is tanítják, tehát évente kb. 60 gyerek szabadul olyan végzettséggel, pláne, ha évente 2 ember tud elhelyezkedni benne.
2016. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Irodai közfoglalkoztatás keretén belül felvesznek valamilyen közintézménybe, pl. kormányhivatal, önkormányzat, iskola, stb. és rendes irodai munkát végzel számítógépen, illetve iratokból dolgozol. Csak a fizetés kevés 50 ezer nettó.
2016. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alain Delon ***** válasza:
Minél több helyre küldd el az önéletrajzodat. Ha valami terület érdekel, akkor főleg olyan helyekre. Jó önéletrajz írásához adnak segítséget munkaügyi központban.
2016. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyárakba felvesznek komolyabb tapasztalat nélkül is.
2016. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!