Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol kapom jó önismereti...

Hol kapom jó önismereti teszteket és ezzel kapcsolatos videókat cikkeket ami segít?

Figyelt kérdés
önbizalom növelő videókat cikkeket is küldhetek. Kissé félénk típus vagyok és szeretnék fejődni. Szeretnék, majd párkapcsolatot, de ahoz változnom kéne előbb picit fejlődjek. Köszi a segítséget :)

2016. jún. 28. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ehhez mester pszichológus és vagy életsegítő kell.

Írj rám s minden kérdésedre választ adok.. természetesen ingyen.

2016. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy olyan teszt, ami ki fog jönni, ha beírod a googlebe, hogy 72 kérdéses személyiségteszt, vagy 94 kérdéses (több is van). Ezek nagyon jó tesztek, nem ilyen kamuk, hanem rendesen pszichológus készítette. Nekem nagyon bejöttek, tényleg igaz. Útmutatást is ad a teszt végén, hogy milyen munkakör illene hozzád, persze a részletes kb három oldalas személyiségelemzést követően. Nagyon jó teszt, csak ajánlani tudom.
2016. júl. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2016. júl. 8. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!